KIZLAR HAMİLELİK BELİRTİSİ Mİ ?

Anladım bende biraz bekleme taraftarıyım da insanın içi içine sığmıyor beni işkillendirem bacak ağrısı oldu hiç olmamıştı çünkü , bacak ağrısı yaparmı acaba
Yapa bilir ben adet olunca bacagim agriyor belim hiç agrimaz mesela ama hamile olunca belim agriyordu sendede tam aksi ola bilir hamilelik her kişide ayni olmaz mesela benim ilk hamileligimde ikinciden baya farkli.Ama herkesde olan belirtiler vardir her hamile illaki bunlari yaṣamiştir bulanti tiksinme halsizlik baş donmesi iṣtah artiṣi yada hiç olmayiṣi filan ama adet zamanida buna benzer şeyler ola biliyor yada piskolijik belirtiler yaşaya biliyorsun çok istedigin için.InşAllah gonlunce olsun.

Yapa bilir ben adet olunca bacagim agriyor belim hiç agrimaz mesela ama hamile olunca belim agriyordu sendede tam aksi ola bilir hamilelik her kişide ayni olmaz mesela benim ilk hamileligimde ikinciden baya farkli.Ama herkesde olan belirtiler vardir her hamile illaki bunlari yaṣamiştir bulanti tiksinme halsizlik baş donmesi iṣtah artiṣi yada hiç olmayiṣi filan ama adet zamanida buna benzer şeyler ola biliyor yada piskolijik belirtiler yaşaya biliyorsun çok istedigin için.InşAllah gonlunce olsun.
Amin çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için 🤗 nasip bakalım ne olacak , peki konuma girip okuyunca iç hissiyat olarak ne hissettiniz ? Olumlu olumsuz cevap kabulüm doğruyu söyleyin yeterki 🤗

Amin çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için 🤗 nasip bakalım ne olacak , peki konuma girip okuyunca iç hissiyat olarak ne hissettiniz ? Olumlu olumsuz cevap kabulüm doğruyu söyleyin yeterki 🤗
Aslinda aynen yazdigim gibi hiss ettim neden olmasin yani bence ola bilir gibi geciyor icimden inşAllahta öyle olsun.Olmazsada üzulmeyin vakti gelince olucaktir.

2 /3 defa kustum. Şimdiye kadar
gecende yoğurtlu
Patates normalde severim.
Mide bulantım olunca hic yiyemedim. 😀
kasık ağrım var .
gündüz bazen uyuyorum.
Karnım büyüyor ve bu ay gecen aya göre belirgin .
😀 pantolonlar olmuyor bi iki tanesi.
Hamile pantolonu likralı rahat kalıp seçtim.
Aldım.

2 /3 defa kustum. Şimdiye kadar
gecende yoğurtlu
Patates normalde severim.
Mide bulantım olunca hic yiyemedim. 😀
kasık ağrım var .
gündüz bazen uyuyorum.
Karnım büyüyor ve bu ay gecen aya göre belirgin .
😀 pantolonlar olmuyor bi iki tanesi.
Hamile pantolonu likralı rahat kalıp seçtim.
Aldım.
İyi yapmışın canım, belirtin varmıydı ilk aylarda , ağrılar adete benziyor mu ? Benim göğüslerimin ucu sızlıyor mesela şuanda

X