Kizlar Hcg degeri ikikatina katlanmiyor,yardim lutfen bilen varsa ne olur

Arzularrrrrr

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2019
715
298
34
Merhaba ben 6-si transfer oldum.15-i kanda hcg 398.8 cikti,bu gun tekrar yaptirdim 751,8
cikti.Neden artmadi iki qatina.Boyle olup da saglikli devam eden varmi gebeligi aranizda,yardim edin lutfen,cok endiselendim.Acaba bos gebelikmi?((

Merhaba ben 6-si transfer oldum.15-i kanda hcg 398.8 cikti,bu gun tekrar yaptirdim 751,8
cikti.Neden artmadi iki qatina.Boyle olup da saglikli devam eden varmi gebeligi aranizda,yardim edin lutfen,cok endiselendim.Acaba bos gebelikmi?((
2 günde artış en az % 60 artış olmalı, gayet güzel artmış , sorun yok stres yapmayın, hayırlı olsun bebeğiniz.

Her zaman iki katı artacak diye bi kural yok bu süreçte stres fazlasıyla etkiler önce Bi saakin olun Bi değerle de belli olmaz 2 güne Bi daha ver zaten artış güzelse muhtemelen keseni de görürsün

Her zaman iki katı artacak diye bi kural yok bu süreçte stres fazlasıyla etkiler önce Bi saakin olun Bi değerle de belli olmaz 2 güne Bi daha ver zaten artış güzelse muhtemelen keseni de görürsün
InsaAllah canim benim,cok sag olasin.Bakalim nasil olucak.yok kan vermek istemiyorum,cunki cevap cikinca cok stres yapiyorum(((Sabrim catirsa ultrason beklicem bakalim

InsaAllah oyle olur canim,cok tesekkur ederim.Daha once bos gebelik,kimyasal gebelik gecirdim.hic belirtim olmadi.Simdi de belirtim yok o uzden bana bos gibi geliyor😔

Canim benim betam 2000 lerde suan bende bile gebelik belirtisi yok. Belirti aramamak gerekli. Hepimizin süreci hayir olsun insallah 🙏

X