kızlar hcg düşüp tekrar yükselen varmı???

• Konu Sahibi kucukkedicik
Merhaba Derman,
Ben de dış gebelik yaşadım. Foruma da yazdığım üzere okumuşsundur. İğneyle sonlandırdılar. 2 ay gibi sürede bebek vücudumdan tamamen gitti. Daha sonra 1 yıl kadar denemeyi yasakladı doktor çünkü vücuda bir doz da olsa kemoterapi ilacı verdiler. Hakkın da hayırlısı olsun. Dış gebelikse bile üzülme çünkü derdi veren dermanıda verir. Geçmiş olsun.

kızlar merhaba.ben ocak ayında çikolata kisti ameliyatı oldum. sol tüpüm tıkalıymış ve yapışıkmış açılmamış. sağ tüpüm tıkalıymış ama açıldı. doktorum tekrar tıkanabilir demişti. tekrar rahim filmi çekmeden 3 ay klomen kullanalım dedi. bu ay 2. kez kullanmıştım klomen. daha sonra otrivelle vuruldu. 3 yumurtam büyümüştü en büyüğü 37mm idi. çok umutlanmıştım. bata 6 gün kala erken gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı. önce çok sevindim ama sonra otrivelle vurulduktan sonra testi etkiledği geldi aklıma hemen özel bir hastaneye gidip kan testi verdim. beta hcg 9.93 çıktı. doktorum çok arada bir değer 2 gün sonra tekrarla testi dedi. tekrar kan verdi bu sefer 3.26 çıktı.. :KK43: son tahlilim 2 gün önce yapıldı. bu değerin yükselme ihtimali yoktur değil mi?

Merhabalar . Bende şu anda bu durumdayım yazmışsınız. Nasıldı durumunuz. Bende oko var hamile olduğumu 23 nisanda öğrendim. Hcg 475 çıktı. 25 nisanda 415
26 nisanda 391
28 nisanda 363 ve bugün 734 çıktı. Doktor dış gebelik olabilir dedi öncede bugünde. Yarın tekrar gideceğim. Bir bilginiz varsa lütfen yardım edin
Sizin sonucunuz ne oldu acaba

Kemoterapi iğnesi yapıldı kürtaj adı altında operasyon geçirdim. Ve 10 günde bhcg sıforlandı. İlk adetten sonra hsg çekildi ve bir sıkıntı olmayınca 3 ay korunduk ve mucize gibi ilk ay hamile kaldım. Çok şükür binlerce şükür olsunki bu güne kadar geldik .

Merhabalar . Bende şu anda bu durumdayım yazmışsınız. Nasıldı durumunuz. Bende oko var hamile olduğumu 23 nisanda öğrendim. Hcg 475 çıktı. 25 nisanda 415
26 nisanda 391
28 nisanda 363 ve bugün 734 çıktı. Doktor dış gebelik olabilir dedi öncede bugünde. Yarın tekrar gideceğim. Bir bilginiz varsa lütfen yardım edin
Mrb mesajın üstünden çok geçmiş durumunuz ne oldu aceba

Merhabalar benim beta hgc 110,12 çıktı kaç haftalık sizce

Benimde değerim düştü malesef
Kaçtan kaça düştü geri yğkselmesin dış gebelik olmasın. Kimyasalsa eğer önümüzdeki ay tekrar denersiniz. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah . Ben dış gebelikten sonra tekrar hamile kaldım bambaşka bir sebepten 21 haftalıkken kaybettim. Uzun bir süre toplanamadım, çok şükür sonra tekrar hamile kaldım elimden gelen herşeyi yaptım. Ve binlerce kez şükürler olsun ki kavuştuk bebeğimle 🤗 darısı bekleyen herkese olsun inşallah. 6 yıl sonra kavuştuk biz

X