Kızlar ilişkiden sonra 6 kez adet gören biri hamile olabilir mi

ece7689

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
70
18
24
Çok özür dileyerek soruyorum çoğunuza garip gelecek ama ben nişanlıyım sürtünme yoluyla ilişki yaşadım nişanlımla 6 ay önce ve çok pişmanım tövbe egtim evlenene kadar bir daha asla olmayacak ama size asıl sorum şu bu 6 ay önceki ilişkiden hamile kalmış olabilir miyim 6 aydır düzenli regl görüyorum karnımda büyüme yok kilo artışı yok ama internette izlediklerim hele de tlc de hamilr olduğumu bilmiyordum programı beni çok korkutuyo böyle bi ihtimal var mı sizce ne olur yardım edin

Eklentiler

• IMG_20200901_065120_832.jpg
    IMG_20200901_065120_832.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 120
Çok özür dileyerek soruyorum çoğunuza garip gelecek ama ben nişanlıyım sürtünme yoluyla ilişki yaşadım nişanlımla 6 ay önce ve çok pişmanım tövbe egtim evlenene kadar bir daha asla olmayacak ama size asıl sorum şu bu 6 ay önceki ilişkiden hamile kalmış olabilir miyim 6 aydır düzenli regl görüyorum karnımda büyüme yok kilo artışı yok ama internette izlediklerim hele de tlc de hamilr olduğumu bilmiyordum programı beni çok korkutuyo böyle bi ihtimal var mı sizce ne olur yardım edin
Bir mucize olur eyer olursa burdaki butun bayan arkadaslarimizda ozamn surtunme yoluyla iliski yasasinda hamile kalsinlar, hergun normal iliski yasayipda hamile kalamayan bayanlar var burda

6 kez regl oluyorsunuz. Ve hamile olmaya yönelik bi işlev de olmamış. Ama hamile misiniz öyle mi:KK57:
Bu kadar huzursuz iseniz Dr.a gidin.

Hemen bir test yaptırın olur mu olur :KK70: :KK70: Hamileyseniz kadınlar kulübü olarak size madalya bile takabiliriz bu başarıdan dolayı:confused:

Canım ne bileyim internette okuduklarım ve gördüklerim beni çok ciddi paranoyaya sürüklüyo haklısın tabi ki

Üşenmeden sormuşsunuz saygı duyuyorum. Ancak sürtünme üzerinden 6 ay geçtikten sonra hamile kalır iseniz muhtemelen bebeğin doğum seyri de sıradışı gideceğinden yaklaşık 1.5 yıl sonra falan doğar siz o sıra nişanlınızla evlenmiş olursunuz sıkıntı çıkmaz yani içiniz rahat olsun

Canım ne bileyim internette okuduklarım ve gördüklerim beni çok ciddi paranoyaya sürüklüyo haklısın tabi ki
Ama işte bize göre değilsiniz. Kimseye göre değilsiniz aslında.
Eğer ki bu derece korkularınız var ise en doğrusu bi Dr.la görüşmek👍

Bir mucize olur eyer olursa burdaki butun bayan arkadaslarimizda ozamn surtunme yoluyla iliski yasasinda hamile kalsinlar, hergun normal iliski yasayipda hamile kalamayan bayanlar var burda
Regl dönemim bi bitsin hayırlısıyla bende sürtünme yoluyla bebek yapacağım olmuyor böyle yıllardır bi tutturamıyorum 🤣belki böyle hamile kalırız

😂😂 sakin kizlar burdan cok ban yenilcek gibime geliyo kendinize hakim olun arkadas daha yeni katilmis fake olabilir

Ececigim karantina başına mı vurdu eğlencelik yer mi arıyorsun?

Üşenmeden sormuşsunuz saygı duyuyorum. Ancak sürtünme üzerinden 6 ay geçtikten sonra hamile kalır iseniz muhtemelen bebeğin doğum seyri de sıradışı gideceğinden yaklaşık 1.5 yıl sonra falan doğar siz o sıra nişanlınızla evlenmiş olursunuz sıkıntı çıkmaz yani içiniz rahat olsun
Hamile kalma ihtimalim var mı 6 ay sonra

X