Kızlar ilk aşılamada hamile kalan var mı ??

İğnenin etkisi bende 10-11 günlerde geçmiş oluyor. İlk 11. Gün yaparım diye düşünüyorum sabredemiyorum çünkü 🫠
Ben testi 10. Gün yaptırdım 4.53 askında negatif çıktı. 2 gün sonra yani 12.gün 51 ile öğrendim. Tavsiyem beklemeniz 🌸 ayrıca ben aşılama günğnden 3 gün sonra duphaston kullandım 10. Haftaya kadar da kullanıcam şuan 9+0dayım. Bebeğim rahime daha kolay tutunmasını sağlıyor. Devlette mi aşılama yaptırdınız özelde mi?

Merhabalar benim de ilk aşılama olacak kafama takılan birseyi tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum benim gelişen 3 yumurtam var diğerleri daha ufak saymıyorum onları ama bu 3 yumurtanın arasin da 2ser mm lik farklar var. 15 13 11 mmlik ginal f e devam ediyorum 100 doz. Simdi aşılama bu durum da nasıl oluyor 3.yumurtanin da en az 18mm olması beklenecek mi beklenmeli mi ?
Sizlerin nasıl oldu bu durumda.

Ben testi 10. Gün yaptırdım 4.53 askında negatif çıktı. 2 gün sonra yani 12.gün 51 ile öğrendim. Tavsiyem beklemeniz 🌸 ayrıca ben aşılama günğnden 3 gün sonra duphaston kullandım 10. Haftaya kadar da kullanıcam şuan 9+0dayım. Bebeğim rahime daha kolay tutunmasını sağlıyor. Devlette mi aşılama yaptırdınız özelde mi?
Devlette yaptırdım. Bana ekstra bi ilaç verilmedi anlamadım 🤷🏻‍♀️ elimde test bol var koyuluğunu takip ediyorum. Bekleyebilirsem beklerim 12. Günede kan testi için randevu aldım 😊

Devlette yaptırdım. Bana ekstra bi ilaç verilmedi anlamadım 🤷🏻‍♀️ elimde test bol var koyuluğunu takip ediyorum. Bekleyebilirsem beklerim 12. Günede kan testi için randevu aldım 😊
Ben kanda pozitif gördükten sonra test yaptım hatıra saklayalım diye ama malesef orda hemen çıkmadı çok silik çıkıyor. Belli belirsiz. Eğer hemen pozitif çıkmazsa üzülmeyin olur mu Allah en doğrusunu en güzel zamanda nasip edecektir ❤️

Kızlar aşılama nasıl oluyor peki ?
Ne kadar sürüyor nasıl oluyor anesteziyle mi ya da zor mu …

Merhabalarr, ben ilk aşılamada hamile kaldım..
şuan 8+4deyiz.
Size önerim bol bol yatın kendinizi asla yormayım. Bol su, çiğ badem, fındık yiyin her akşam 1 bardak süt tüketin ve bol bol dua edin 🌸 Ben bunları yaptım ama tabiki tedbir bizden takdir Allahtan 🙏
Hayırlı olsun. Siz neden aşılama yapmıştınız acaba bi sorun var mıydı

Bende dün oldum 2.gün bugün belirti aramamak gerek diyorlar ama elde değil sanırım🥹 daha 2.günüm nasıl geçecek bakalım 2 hafta.. ilişki önerdi mi Dr size birde banyo konusunda birşey dedi mi acaba arkadaşlar :/

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah aşılama sonrası ilişki oldu mu acaba? Birde ne zaman banyo yapmıştınız:/

Ayyy gerçekten mi gözümde neler canlanmıştı doktora da daha günüm gelmediği için gidip soramadım çok teşekkür ederim 🤲
Evett kesinlikle korkacak birşey yok öncesinde iğne yada ilaçla yumurta büyütüp çatlatıyorlar kendiniz vuruyorsunuz iğneyi zaten insülin gibi

Merhabalar kızlar aşılama için gonalf 75 ml ve günde iki letu kullanıyorum, yarın randevum var. Önceki ay tek yumurta geliştiği için doktor doğal denememi istedi şans düşük olacağı için boşuna masraf dedi, bu ay umarım gelişir biraz da zayıfladım bu ay birde hayıt çayı içiyorum acaba sorun olur mu aşılamada

X