Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi kızlar iş yerinde sağdığınız sütü nasıl saklıyorsunuz

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

entelliye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2008
1.401
0
arkadaşlar ben daha 3 aya yakın oğlumla olabileceğim kısmetse o 4,5 aylık olduğunda işe başlayacağım ve mesaim çok uzun öğlen eve gelme imkanım yok iş yerinde öğlenleri ve ikindiye doğru sağarım diorum sütüm azalmasın die inşallah öle olur ama çalışan anneler siz sağdığınız sütü işten eve nasıl getiriyorsunuz nasıl saklıyorsunuz
yardımcı olursanız çok sevinirim

canım merhaba ben öğlen ve akşamüzeri olmak üzere işlerin durumuna göre işyerinde sütümü sağıyorum saklama kaplarının içinde iş yerinin buzluğuna koyuyorum birde çantam var içindede buz aküm mesaim bitince içine katıp o şekilde eve getiriyorum sütleri sorun olursa yardımcı olurum bol sütlü günler

Bende ilgin0707 gibi yapıyorum. Buz akülerin ve özel süt dolabın mutlak olmalı. Birde işe başlamadan önce stoklamaya başlamıştım. Ben tabi şanslıydım 17. ayının başında başladım işe. Sütüm iyice azaldı artık. O nedenle sadece öğlen tatillerinde sağmam yetiyor. Şişip beni rahatsız etmiyor. Bebeğini güle güle büyüt. Sevgiler

Bende ilgin0707 gibi yapıyorum. Buz akülerin ve özel süt dolabın mutlak olmalı. Birde işe başlamadan önce stoklamaya başlamıştım. Ben tabi şanslıydım 17. ayının başında başladım işe. Sütüm iyice azaldı artık. O nedenle sadece öğlen tatillerinde sağmam yetiyor. Şişip beni rahatsız etmiyor. Bebeğini güle güle büyüt. Sevgiler

Süt dolabı nedir acaba? Bende Ocakta işe başlıcam da :uhm: BEnim de çok kafama takılıyor bu durum.

termos işe yarar sanırım ben chicco termos kullanmıstım biberonla içine koyuyorsun ısısnı 6 saate kadar muhafaza ediyor

bende iki aylıken işe başlayacağım ve ne yapacağımı bilmiyorum ya şu saklama poşetlerinden mi alsam yoksa biberona sağıp termostamı saklasam bozulur diye korkuyorum süt çok sıkıntılın işler ya keşke ücretsiz izin alsaydım çok pişmanım şimdi

X