Kızlar jel taban halı ne demek ?

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.646
Kızlar Günaydın
korıdoruma halı alacagım epeydır arıyorum tarıyorum yok .
Kalın olmasın ıstıyorum 5 metre fılan korıdor, kaldırılmaya gelmıyor küp gibi oluyor kalınlar e ıncelerde kesme oluyor onlar yakısırmı emın degılım acıkcası .
Ben korıdora halı ararken mutfagıma harıka bısey buldum :)

Mutfagımda suanda englısh home 2 parca yolluk var ama kucuk kalıyor hem değişiklik buda cok hosuma gıttı .

Ama dıyor kı jel taban ne demek bu jel taban. Hanı onceden ne bılım benım balkonumda var kesme ınce makıneye ata ata altı ufalandı onun yerıne suanda butun halıcılarda var nerdeyse kapı onunce kadıfe kımısı tuysuz , onlarda almıstım(daha teslım edılmedı) acaba jel taban dedıgı sey onlardan mı?

Gören duyan vardır illaki belki

Buarada mutfaga begendiğim yolluğu ekliyorum , mutfagım beyaz mürdüm , şuanda toz pembe halı var duvarlar beyaz , dolabın tam karşısı cupcake desenli kağıtla kaplı
Buarada bu halıyı internette gördüm , altı kahve rengi olanlar dökülüyor ancak yeni cıkanlar beyaz . Bu acaba hangısı yanı jel taban hangısı kestıremedım belkı aynı halıdan olan bırılerı bıle vardır
216054964_0.jpg

Son düzenleme:
kaydırmaz halılardan.. yıkanabilirler makinede. ama çok da kaliteli olmuyor. altı zamanla dökülüyor..

bu açıklamayı yaptım ve sizin yazınızın tamamını okudum. aynen bildiğiniz halıdan..

Haliya bayildimmmm cok tatliii :KK200::KK68:

Jel taban dedikleri latex ve kaucukmuş canim.
Bence bu haliyi kacirma mutfagina cok yakisir

Kızlar Günaydın
Kalın olmasın ıstıyorum 5 metre fılan korıdor, kaldırılmaya gelmıyor küp gibi oluyor kalınlar e ıncelerde kesme oluyor onlar yakısırmı emın degılım acıkcası .

Mutfagımda suanda englısh home 2 parca yolluk var ama kucuk kalıyor hem değişiklik buda cok hosuma gıttı .

Ama dıyor kı jel taban ne demek bu jel taban. Hanı onceden ne bılım benım balkonumda var kesme ınce makıneye ata ata altı ufalandı onun yerıne suanda butun halıcılarda var nerdeyse kapı onunce kadıfe kımısı tuysuz , onlarda almıstım(daha teslım edılmedı) acaba jel taban dedıgı sey onlardan mı?

Buarada mutfaga begendiğim yolluğu ekliyorum , mutfagım beyaz mürdüm , şuanda toz pembe halı var duvarlar beyaz , dolabın tam karşısı cupcake desenli kapıtla kaplı
Eki Görüntüle 1833148
Ay ama bu halı çok şirinmiş

kaydırmaz halılardan.. yıkanabilirler makinede. ama çok da kaliteli olmuyor. altı zamanla dökülüyor..

bu açıklamayı yaptım ve sizin yazınızın tamamını okudum. aynen bildiğiniz halıdan..
Önceden eskıden ıste altı ufalananlar vardı bendede balkonda vardı maaf oldular, Yenı kestırdım carsamba aksamı teslım olacak yenı nesıl kesmelerden benımde tedırgınlıgım bu halının o eskı ufalananlardan olması cunku 2 yıkamaya dokulmeye baslamıstıda

Önceden eskıden ıste altı ufalananlar vardı bendede balkonda vardı maaf oldular, Yenı kestırdım carsamba aksamı teslım olacak yenı nesıl kesmelerden benımde tedırgınlıgım bu halının o eskı ufalananlardan olması cunku 2 yıkamaya dokulmeye baslamıstıda
Altı ne renk sutlu kahve mi

Kızlar Günaydın

Buarada mutfaga begendiğim yolluğu ekliyorum , mutfagım beyaz mürdüm , şuanda toz pembe halı var duvarlar beyaz , dolabın tam karşısı cupcake desenli kapıtla kaplı
Eki Görüntüle 1833148
kaymayan halılardan oluyor

Altı ne renk sutlu kahve mi
Sutlu kahveler cok kotu dımı benımde ufalandı , ama yenı kestırdıgımın altı beyaz
Bunuda ınternette gordum buarada o yuzden altını goremedıgım ıcın sorayım dedım

Bildiğimiz kaymaz halı sanırsam
O bahsettigin kadife gibi yumuşak olanlar makinede yıkanıyor ama sıkma yapmamak gerekiyormuş
Ben yaptim yumuş yumuş hali sertleşti
İlk güzelliği kalmadi

Sutlu kahveler cok kotu dımı benımde ufalandı , ama yenı kestırdıgımın altı beyaz
Bunuda ınternette gordum buarada o yuzden altını goremedıgım ıcın sorayım dedım
Evet çok çok kötü evin zeminine yapıştı şaka gibi

Alt tabanı plastik kauçuk kaydırmaz malzemeden.Makinede yıkanabilir ama çok uzun ömürlü değil ve ayrıca akrilik olmadığından naylon dokuma olduğundan saç kıl tüy yapışıp kalıyor.

Bildiğimiz kaymaz halı sanırsam
O bahsettigin kadife gibi yumuşak olanlar makinede yıkanıyor ama sıkma yapmamak gerekiyormuş
Ben yaptim yumuş yumuş hali sertleşti
İlk güzelliği kalmadi
Su yenı cıkanlardan dımı
Nereye kullanıyorsunuz balkona fılan mı yoksa mutfak ya da korıdora mı?
Benım asıl derdım korıdora halı bulamamak cıplak kaldı korıdor usuyoruz halıyle.
Su kesmelerden basıt kalmıcanı bılsem alıcam ama kımısının hıc tuyu yok kagıt gıbı

Benim banyomda var nokta nokta altı jel taban farklı farklı sanırım. Resim cektim ama koyamadim. Gayet memnunum ama alacaginizin fiyatı ne kadar bilmiyorum da ben mutfagima yeni aldım yikanabilir halı. Markası eko halı. 80×300 uzunlugu 150 lira civariydi. Jel tabanlarada en az 100 lra verirsiniz bu ölçüde ben tavsiye ederim. Netten bakın modellerine kaymiyorda supurmede de bir sıkıntı yasamiyorum. Makinede sıkma yapmadan yikanabiliyor.

Benim banyomda var nokta nokta altı jel taban farklı farklı sanırım. Resim cektim ama koyamadim. Gayet memnunum ama alacaginizin fiyatı ne kadar bilmiyorum da ben mutfagima yeni aldım yikanabilir halı. Markası eko halı. 80×300 uzunlugu 150 lira civariydi. Jel tabanlarada en az 100 lra verirsiniz bu ölçüde ben tavsiye ederim. Netten bakın modellerine kaymiyorda supurmede de bir sıkıntı yasamiyorum.
Tüh keşke koyabilseydiniz.
Belkı bunu cıvardada bulabılırım ama cok aramak lazım sanırım .
Korıdorda mutfakta cok buyuk 400-500 tl buluyor normal kalın halı alsam kı ev yerden ısıtma lamınat o kadar kalın halıya gerek yok dıyede dusunuyorum . Sızın dedınız halılarada bı bakayım bana korıdora 80 4.70 , muıtfak içinde 80 4 metre gerekli

Korıdorda mutfakta cok buyuk 400-500 tl buluyor normal kalın halı alsam kı ev yerden ısıtma lamınat o kadar kalın halıya gerek yok dıyede dusunuyorum . Sızın dedınız halılarada bı bakayım bana korıdora 80 4.70 , muıtfak içinde 80 4 metre gerekli
Eko smart modeli ince evet benim de laminant onun için bundan aldım. Aradaki halilarimi da bilsem bundan alirdim ama yeni onlar daha. Bu ölçülerde fiyatı baya tutar.

Bir de nette pahalı baya ben bir mağazadan 135×200 yı 200 liraya aldım.

X