Gebeliğe Hazırlık Kızlar kafamızı karıştıran bir durum var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eylul9921

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2021
1.306
1.793
Kızlar arkadaşım regl den bir gün önce yani bugün kaset test yapmış. 2 3 dk başında beklemiş tek çizgi olunca gitmiş 1 saat sonra falan baktığında ikinci çizgi belirmiş tabi bu arada kahvaltısını falan yapmış ikinci çizgi görünce ısrar ettim erken gebelik yap diye onda negatif çıktı hiç çizgi çıkmadı ama ilk idrar değildi. Sizce durumu nedir böyle bir şey yaşayan var mı acaba. Testleri koyuyorum

Eklentiler

• IMG-20211005-WA0001.jpg
    IMG-20211005-WA0001.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG-20211005-WA0000.jpg
    IMG-20211005-WA0000.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar arkadaşım regl den bir gün önce yani bugün kaset test yapmış. 2 3 dk başında beklemiş tek çizgi olunca gitmiş 1 saat sonra falan baktığında ikinci çizgi belirmiş tabi bu arada kahvaltısını falan yapmış ikinci çizgi görünce ısrar ettim erken gebelik yap diye onda negatif çıktı hiç çizgi çıkmadı ama ilk idrar değildi. Sizce durumu nedir böyle bir şey yaşayan var mı acaba. Testleri koyuyorum
En iyisi regl gecikmesinden sonra kan vermesi sonuç o şekilde belli olur 🥰

5dk dan sonra çıkan sonuç yanlış canim benimde başıma geldi

Hadi ya baya da net çıkmıştı 😔 ama işte erken gebelik de çıkmadı
Evet benimde seninkinden daha kirmiziydi ama testle alakalı yanlış olabiliyor bazı testlerde de ertesi gün Bile baktığında 2.cizgi olmuyor yine adetin gecikince tekrar deneyin

Evet benimde seninkinden daha kirmiziydi ama testle alakalı yanlış olabiliyor bazı testlerde de ertesi gün Bile baktığında 2.cizgi olmuyor yine adetin gecikince tekrar deneyin
Test arkadaşımın canm zaten ama kardeşim gibi çok merak ettim dayanamadım yazayım dedim ama kısmet artık regl gecikirse yapar Bi daha

X