Kızlar kaset test için bilgi verirmisiniz lütfen acil

Kasimpaticicegi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
56
5
Kızlar merhaba 2 gün önce kaset test yaptım sonra kan testi verdim beta hcg 270 çıktı ben bugun haftasonu diye gidemedim artış vsrmı diye ama kaset testte yine silik çıktı şüphelendim acaba kimyasal mıdır beta ile var oldugunu öğrendikten sonra kaset testin bir önemi varmı sizce

Kızlar merhaba 2 gün önce kaset test yaptım sonra kan testi verdim beta hcg 270 çıktı ben bugun haftasonu diye gidemedim artış vsrmı diye ama kaset testte yine silik çıktı şüphelendim acaba kimyasal mıdır beta ile var oldugunu öğrendikten sonra kaset testin bir önemi varmı sizce
Kaset testte pozitif cikmismiydi

Onemi yok. Su an betanin artisina bakabilirsiniz. Bugun gidemediyseniz ptesi tekrar kan verip 4 gun sonra 4 kati artti mi diye bakabilirsiniz. Kimyasal degilse, beta 1500 ustu vajinal 5000-6000 ustu karindan ultrasonla kese gorunebilir.

Beta ile öğrendikten sonra kaset testin önemi yok. Beta arttıkça zaten kaset testte renk koyulaşıyor. Betaya iki gün sonra bir baktırın aradaki artışa bak hayırlı olsun

Biraz korktum artış yokmu diye kaset yaptım tekrar soluk çıktıyani koyu bekliyordum
Kaset test hemen koyulasmiyor olabilir ama belki oncekinden bi tik koyudur? Elbette markaya gore degisir ama mesela benim betam yaklasik 1300ken kaset test boyleydi

Eklentiler

• 20240220_082514.jpg
    20240220_082514.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 111
Beta ile öğrendikten sonra kaset testin önemi yok. Beta arttıkça zaten kaset testte renk koyulaşıyor. Betaya iki gün sonra bir baktırın aradaki artışa bak hayırl
İşte bugunde silik çıktı korkuyorum
Korkma kaset testte yükselip yükselmediği pek anlaşılmaz renk hemen koyulaşmıyor bende erken öğrenmiştim kaset testle baktım hep sonra beta baktırdım iki kere düzenli artmıştı tekrarda kaset test yapmadım

Beta ile öğrendikten sonra kaset testin önemi yok. Beta arttıkça zaten kaset testte renk koyulaşıyor. Betaya iki gün sonra bir baktırın aradaki artışa bak hayırl

Korkma kaset testte yükselip yükselmediği pek anlaşılmaz renk hemen koyulaşmıyor bende erken öğrenmiştim kaset testle baktım hep sonra beta baktırdım iki kere düzenli artmıştı tekrarda kaset test yapmadım
Allah razı olsun nasipte ne var ise onu göreceğiz tabii ki iki düşük ve bir kimyasal gebelik geçirdim yaşayanm yok o yüzden çok istiyorum tedirginim

Kaset test hemen koyulasmiyor olabilir ama belki oncekinden bi tik koyudur? Elbette markaya gore degisir ama mesela benim betam yaklasik 1300ken kaset test boyleydi
Anladım teşekkür ediyorum benim testim silik çıktı ben attım onu sabah yapmıştım çünkü şu an görsel göndersem de zaten kurumuştur anlaşılmaz pazartesi günü kan vermeye tekrar gideceğim

Allah razı olsun nasipte ne var ise onu göreceğiz tabii ki iki düşük ve bir kimyasal gebelik geçirdim yaşayanm yok o yüzden çok istiyorum tedirginim
İnşallah nasip olur bu sefer🤲 seni anlıyorum bende boş gebelik geçirdim ilkinde şimdi tekrar hamileyim isteyen herkese nasip olsun🥰

X