kızlar kasıklarımda adet ağısına benzeyen bir ağrı var

gammzee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2007
241
0
39
kızlar 37. haftmın içindeyim şuan kasıklarımda adet ağrısına benzeyen b,ir ağrım var özellikle sağ tarafımda sancı gibi acaba dr gitsemmi napsam doğum nasıl oluyor biraz panikledim eşim içerde maç izliyor söylesem çok paniklicek o bendende panik hastanemde yakın acaba gidip bir muayene olsammı

Gamze bende 10 gündür günde 4-5 defa oluyor canım o yatırıyo resmen çok şiddetli oluyo en az 15 dAk sürüyo dr um braxton hicks denen hazırlık sancıları onlar dedi.

bendede bazen oluyo adet sancısı gibi olması normal ben druma sormuştum hatta ben sormadan o sormuştu sancılar başladımı diye (38+4)

Gamzecim bende 37. haftamın içindeyim.Aynı TK646 gibi kasılmalar oluyo 15 dak. falan sürüyo ve yatmadan geçmiyo dr braxton hicks denen yalancı sancı olduğunu söyledi.Hazırlık sancılarıymış... Dr git istersen NST ye bağlar en azından sen rahatlarsınn

olsun git bi nts de çocuğun kalp atışlarına baktır bişey kaybetmezsin bekleme sakın bence...

arkadaşlar dr gittim nst ye bağlamadılar açılma muayenesi oldum 2cm açılman var dedi doğum başlamış dedi ama benim şimdi sancım çok azaldı doğum yakınmı değilmi anlayamadım beni bilgilendirirmisiniz

Arkadaşlar bende de dün ve önceki gün oldu dediğiniz ağrılar, adet ağrıları gibiydi, yarın kontrolüm var doktora detaylı bir şekilde soracağım. Size doktorun dediğini yarın yazarım (36. hafta)

arkadaşlar dr gittim nst ye bağlamadılar açılma muayenesi oldum 2cm açılman var dedi doğum başlamış dedi ama benim şimdi sancım çok azaldı doğum yakınmı değilmi anlayamadım beni bilgilendirirmisiniz

evet canım bi cm açılmam vardı 5 gün sonra doğurdum

X