KİZLAR KIZMAYIN LÜTFEN AMA BÖYLE HAMİLE KALINIR MI KOLAY MI BU KADAR LÜTFEN GERÇEKTEN KENDİMİ COK KOTU HİSSEDİYORUM KİMSEYE ANLATAMIYORUM KORKUYORUM

Inanmayin bu trollere arkadaslar ne yapacaklarini bilmiyorlar ve bir ihtimalle de bu forumda bizim gibi bircok kadinin hamile kalmaya cabaladiklarini duymuslar ee hadi gidip biraz takilalim hatta utanmadan (!) hamile kalma cabalariyla dalga gecelim diyorlar.
Yaptiginiz sey cok terbiyesizce ve hicbirimiz sizin bu dalga gecer gibi yazdiginiz sacmalillklara gulemiyoruz bile.
Hayır hayır benim öyle bir niyetim yok olmazda sadece zevk suyundan hamile kalınır yazıyor her yerde o yüzden korktum sormak istedim sonuçta onun dudağında zevk suyu varken vajinaya değiyor o yüzden korktum

Şimdi öncelikle tek isteğim lütfen önyargılı okumayın gerçekten üç dört gündür hiç iyi değilim psikolojim bozuldu. Ve evet cinsellik konusunda hiç bilgim yok farkındayım. Sekiz dokuz gün önce nişanlımla arabada yakınlaştık. Öpüştük ve ben onun cinsel organına dokundum bi süre. O hiç bir şekilde dokunmadı benim cinsel bolgeme. Eşofmanım kabanım vardı ben egilmis sekildeyken onların üzerinden birkaç saniye dokundu ama elinde herhangi bişey yoktu temizdi ki zaten üç kat kıyafet vardı. Daha sonra boşalma durumu olucakti ve göğüslerimi üstten açtım göğüslerime boşaldı. Tabi sonra ben sildim ettim ama badime vs bulaşmıştı. Bu olay olduktan bir saat kadar sonra eve gittim. Direkt sütyen badi bunları çıkardım ve göğüs bölgemi ve (ya bulastiysa korkusuyla) göbeğimi de sabunla yikadim. Sonra ellerimi sabunla sıcak suyla yikadim. Yani benim o bölgeme spermi,eli yada cinsel organı temas etmedi çünkü ben cinsel bölgemi hiç açmadım bile. Ama benim deli manyak kafam kaç gündür kendini yedi bitirdi acaba hamile kalir miyim diye. Hicbisey değmedi etmedi acmadim bile orayi hiç ama kafamda dönüp duruyor bunlar. Adetime 11 gün var ama adet olacakmış gibi karın ağrım var sancım var kasıklarım ağrıyor ve korkuyorum internette gebeliğin ilk haftası bunlar olur döllenme sırasında diyor. Arkadaşlar böyle gebe kalmak mümkün mü gerçekten bu kadar kolay mı ben açmadım bile o bölgeye dokunmadım bile ya. Lütfen tek isteğim ciddi cevaplar verin yemin ederim hiç iyi değilim ben it gibi pişmanım çünkü herşeyden önce günah...
Spermler sut kanalindan ilerlediyse demek

Hayır hayır benim öyle bir niyetim yok olmazda sadece zevk suyundan hamile kalınır yazıyor her yerde o yüzden korktum sormak istedim sonuçta onun dudağında zevk suyu varken vajinaya değiyor o yüzden korktum
Hala dalga gecerek yaziyorsun, pes !!
Ama sana bir sey diyeyim mi eger bir kadinsan istedigin bir seyden cok sinanacaksin.. Ha eger bir erkeksen de buraya yazma sacmaliklarini.. endini baska yerde tatmin et ! Senin fantezilerini okumak zorunda degiliz.

Kim size inandırıyor bu denli spermsiz hamile kalacak kadar doğurgan olmayı ya :)
Evlilik için akıl şart olmalı

Tabikide nişanlının spermleri kıyafetlerini aşıp birde vajinadan gidiş yolunu kendi bulursa hamile olma olasılığın yüksek 😅ne sanıyorsunuz siz ya pantolondan hamile kalmak Buda yeni moda olsa gerek bende diyordum ben neden hamile kalamıyorum birde bunyöntemi denemeliyim demekki eksik yapıyorumuşuz birşeyleri 🤣🤣🤣🤣

Günah olması en son aklına geldi ve burda günah mı çıkartmak istedin yanlış yerdesin papaza gitmen lazım 🤣

X