KİZLAR KIZMAYIN LÜTFEN AMA BÖYLE HAMİLE KALINIR MI KOLAY MI BU KADAR LÜTFEN GERÇEKTEN KENDİMİ COK KOTU HİSSEDİYORUM KİMSEYE ANLATAMIYORUM KORKUYORUM

Evet gerçekten bilgisizlik yüzünden bu durumdayim bilmiyorum belki ailenin hatta çevrenin de etkisi vardir cinsel anlamda bunu ayıp görüp asla konusunu konusmamamda yada ne bileyim bilmiyorum. Nisanlandiktan sonra cinsellikle tanıştım ve çok tuhaf oldu birinin direktifleri ile ilerlemek.
Evlenmek için acele etmeyin. Dediğiniz şey paylaşım değil çünkü. Direktiflerle değil, sevgiyle yaklaşırsınız ilerleyen zamanda. Anlıyorum ama bu kadar baskı altında kalıp, gene de bu kadar bilgisiz kalmak kader değil, biraz da tercih. O arabaya da binmeyin bir daha.

Şimdi öncelikle tek isteğim lütfen önyargılı okumayın gerçekten üç dört gündür hiç iyi değilim psikolojim bozuldu. Ve evet cinsellik konusunda hiç bilgim yok farkındayım. Sekiz dokuz gün önce nişanlımla arabada yakınlaştık. Öpüştük ve ben onun cinsel organına dokundum bi süre. O hiç bir şekilde dokunmadı benim cinsel bolgeme. Eşofmanım kabanım vardı ben egilmis sekildeyken onların üzerinden birkaç saniye dokundu ama elinde herhangi bişey yoktu temizdi ki zaten üç kat kıyafet vardı. Daha sonra boşalma durumu olucakti ve göğüslerimi üstten açtım göğüslerime boşaldı. Tabi sonra ben sildim ettim ama badime vs bulaşmıştı. Bu olay olduktan bir saat kadar sonra eve gittim. Direkt sütyen badi bunları çıkardım ve göğüs bölgemi ve (ya bulastiysa korkusuyla) göbeğimi de sabunla yikadim. Sonra ellerimi sabunla sıcak suyla yikadim. Yani benim o bölgeme spermi,eli yada cinsel organı temas etmedi çünkü ben cinsel bölgemi hiç açmadım bile. Ama benim deli manyak kafam kaç gündür kendini yedi bitirdi acaba hamile kalir miyim diye. Hicbisey değmedi etmedi acmadim bile orayi hiç ama kafamda dönüp duruyor bunlar. Adetime 11 gün var ama adet olacakmış gibi karın ağrım var sancım var kasıklarım ağrıyor ve korkuyorum internette gebeliğin ilk haftası bunlar olur döllenme sırasında diyor. Arkadaşlar böyle gebe kalmak mümkün mü gerçekten bu kadar kolay mı ben açmadım bile o bölgeye dokunmadım bile ya. Lütfen tek isteğim ciddi cevaplar verin yemin ederim hiç iyi değilim ben it gibi pişmanım çünkü herşeyden önce günah...
Kız midem bulandı ya Allah seniii

Zorunlu ilkokul-ortaokul okuduğunu farzederek ve istesende istemesende biyoloji hakkında bilgin olduğunu farzederek sana ciddi şekilde diyorum ki psikiyatriste git...Ciddi OKB sorunun var senin...
Evet internetten baktigimda OKB olabilme ihtimalim olduğunu anladım çünkü genelde de takıntı seviyem aşırı yüksek. Mesela evden çıkınca üç dört kez geri dönüp bakıyorum evde biseyi açık unuttum pencere kapalı mı diye. Yada vücudumun bi yerini üç kere yikadiysam diğer yeri de üç kere yıkamak zorundayim. Yada uyumadan dua ederken üç kere bi sureyi okuduysam diğerlerini de öyle okumak zorundayım eğer yanlışlıkla üçten fazla okursam yediye tamamlamak zorundayım gibi. Bunlar da okbye işaret ediyomus ve bu hamilelik konusuna takilmam da bence isaret

Evet internetten baktigimda OKB olabilme ihtimalim olduğunu anladım çünkü genelde de takıntı seviyem aşırı yüksek. Mesela evden çıkınca üç dört kez geri dönüp bakıyorum evde biseyi açık unuttum pencere kapalı mı diye. Yada vücudumun bi yerini üç kere yikadiysam diğer yeri de üç kere yıkamak zorundayim. Yada uyumadan dua ederken üç kere bi sureyi okuduysam diğerlerini de öyle okumak zorundayım eğer yanlışlıkla üçten fazla okursam yediye tamamlamak zorundayım gibi. Bunlar da okbye işaret ediyomus ve bu hamilelik konusuna takilmam da bence isaret
Psikolojik hastalıkların kanseri diyorlar okb için...Boşa zaman harcama..Tekrarlar...Düşünmeden duramama...

Şimdi yorumları okuyup biraz rahatlama sağlayacaksın ..Ertesi günü gene alevlenecek ya hamileysem ,ya hamileysem.
.😔 Hatta adet olursun onda bile ya hamileysemi düşünmek istesen düşünürsün ki öyle birşey bu dünyada mümkün değil seni anlıyorum..Yani sihirli güçlerin olması lazım o şekilde hamile kalabilmek için o beynine bunu söyle ...

Ve bir an önce git psikiyatriste ...En azından biraz rahatlama sağlayabilirsin..Sayı takıntısı oldu bende de ama geçti arada geliyor gidiyor fazla önemsememeyi öğrendim..

Özür dilerim gerçekten rahatsız etmek istemedim lütfen. Kusura bakmayın durumu yazmak istemiştim
Tamam da bu şekilde hamile kalamazsınız ki. Detaylı ya da detaysiz nasıl yazdığınızın bir önemi yok. Birazcık okuyun araştırın.

hamile değilsiniz kesinlikle kesinlikleee değilsinizzz 😑
egerki hamile kalırsanız zaten tıp derslerine konu olup bir efsane olursunuz bence inşallah hamileyimdir die dua edin 😀

Cok dalga gecesim var ama bugun iyi gunumdeyim.

Sizin cinsel organinizla bir erkegin cinsel organi butunlesmedigi surece hamile kalamazsiniz. Yani bur penetrasyon soz konusu degilse gebelik yoktur. Simdi diyecekler ki penetrasyon sart degil, sperm sivisinin iceri girmesi yeterlidir, bu durumda sizin için zaten gecerli degil, kiyafetleriniz ustunuzdeymis.

Gebe degilsiniz yasadiginiz karin agrisi vb seyler ise ya stresten ya da soguktan olmustur.

Sevismek istiyorsanız bi zahmet birseyleri okuyup ogrenin.

Sizce mesela bu anlattığım şeyi yaşadığım için hamile kalacağımı zannetmek psikolojik bir rahatsızlık mı? Belirtileri okudukça bende de var gibi hissediyorum günden güne.
Bu psikolojik rahatsızlık değil aile korkusu tek başına yaşayan kimseye hesap verme derdi olmayan ve maddi özgürlüğü olan biri olsanız bu kadar korkmazdınız

Bu tarz sorularda hep gözümün önüne getirmeye çalışıyorum ben. Mesela nişanlıyım çok tutkuluyuz bi yakınlaşıyoruz sonra hop meme açıyorum ama onu da üstten açıyorum. Garip

Yok hamile olmanızın ihtimali yüzde 0'ın da altında. Öyle bi sayı yok ama sizinki altında

Sorunuzda adetime 11 gun var demişsiniz. Daha sonrada adetime 6 gün var demişsinz. Hayir boyle bir sey mümkün degil

Şimdi öncelikle tek isteğim lütfen önyargılı okumayın gerçekten üç dört gündür hiç iyi değilim psikolojim bozuldu. Ve evet cinsellik konusunda hiç bilgim yok farkındayım. Sekiz dokuz gün önce nişanlımla arabada yakınlaştık. Öpüştük ve ben onun cinsel organına dokundum bi süre. O hiç bir şekilde dokunmadı benim cinsel bolgeme. Eşofmanım kabanım vardı ben egilmis sekildeyken onların üzerinden birkaç saniye dokundu ama elinde herhangi bişey yoktu temizdi ki zaten üç kat kıyafet vardı. Daha sonra boşalma durumu olucakti ve göğüslerimi üstten açtım göğüslerime boşaldı. Tabi sonra ben sildim ettim ama badime vs bulaşmıştı. Bu olay olduktan bir saat kadar sonra eve gittim. Direkt sütyen badi bunları çıkardım ve göğüs bölgemi ve (ya bulastiysa korkusuyla) göbeğimi de sabunla yikadim. Sonra ellerimi sabunla sıcak suyla yikadim. Yani benim o bölgeme spermi,eli yada cinsel organı temas etmedi çünkü ben cinsel bölgemi hiç açmadım bile. Ama benim deli manyak kafam kaç gündür kendini yedi bitirdi acaba hamile kalir miyim diye. Hicbisey değmedi etmedi acmadim bile orayi hiç ama kafamda dönüp duruyor bunlar. Adetime 11 gün var ama adet olacakmış gibi karın ağrım var sancım var kasıklarım ağrıyor ve korkuyorum internette gebeliğin ilk haftası bunlar olur döllenme sırasında diyor. Arkadaşlar böyle gebe kalmak mümkün mü gerçekten bu kadar kolay mı ben açmadım bile o bölgeye dokunmadım bile ya. Lütfen tek isteğim ciddi cevaplar verin yemin ederim hiç iyi değilim ben it gibi pişmanım çünkü herşeyden önce günah...
Bu kadar detay gerekli miydi gercekten? Yani yazarken tekrar yasayip bize de yasattiniz o anlari resmen 🤢

X