Kontakt Lens Kızlar koyu kahverengi gözde en doğal duran numaralı lens acil yardım...

kokino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
3
0
kızlar 15 yıldır numaralı renkli lens kullanıyorum soloticayla tanışınca başka marka almadım hiç.quartzo cristal ve en son ice kullandım.ice lardan çok memnundum ama malum artık üretmiyorlarmış şimdi ne renk alacağımi bilmiyorum.numaralı aldığım için en az 2 ay bekliyorum o yüzden iyi karar vermek zorundayım mel almak istiyorum ama güvenemiyorum bazı videolarda tam benim istediğim gibi açık yeşil duruyor bazılarında ise belli belirsiz silik bir koyu yeşil.quartzolarıda biraz yapay buluyorum.Koyu gözde en doğal ama aynı zamanda renkli duran yani rengi mat durmayan lens hangisi ? ten rengim beyaz saçlarım sarı yardımcı olursanız çok sevinirim

Ama burdan yardımcı olayım benimde gözlerim + 3.00 derece 15 yıldır dışarda renkli lens evde gözlük kullanıyorum mutlaka lens kullanmalısın büyük rahatlık tek dikkat etmen gereken şey hijyen gerisi önemli değil solotica bence en doğal duran lens yıllık ve aylıkları var ben hidrocor ice kullanıyorum yenisini Alcam ama ice ları üretmiyorlarmış artık ne renk alacağımı bilemedim bende o yüzden konu açtım neyse netten siparişle getirtiyorum numaralı olduğu için 2 ayı buluyor gelmesi numarasız olsa 2-3 günde yolluyorlar aslında 250 civarı fiyatlar sanırım her sitede farklı önce you tube solotica lens yaz oradan videoları izle gözlerdeki duruşuna bak beğenirsen solotica lens al yaz lens siteleri çıkıyor 3 aşşağı 5 yukarı fiyatlar aynı birinden sipariş verirsin sonra aklına takılan birşey olursa sor rahatça ne rahatsızlığı ok

X