Kontakt Lens Renkli numaralı lens almayı düşünüyorum

meerwee

Hayat göründüğü gibi güzel, fazlası herkese zarar
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2015
12
5
Arkadaşlar ben normalde gözlük takıyorum ama lens almaya karar verdim. Almışken renkli olmasını istiyorum. Ama rengine karar veremedim. Saçlarım koyu kahve gözlerimde kahverengi ve büyük sizce hangi renk daha doğal durur ve yakışır?? :)

ben de kullandım bi dönem, koyu kestane saçlarım, gözlerimde kahverengiydi. Arizona yeşili kullandım. çok doğal duruyodu. tavsiye ederim ama lens kullanmadan önce ilerde gözünüze lazer yaptırma ihtimaliniz olup olmadığına karar verin. uzun süreli lens kullanımları gözün kornea tabakasına zarar verdiği için lazer işlemini bazen olumsuz etkileyebiliyor.

Evet ilerde çizdirmeyi düşünüyordum çok saol fikirlerin için :KK52:

ben air optix in numaralı hazel rengini kullandm. lens siparişi verdiğim siteden ücretsiz yollmaşlardı. kızıl saçlarım oldğmm için ben yakştrdm kendime ama kardeşim sen hiç ablama benzemiyosn bu gözlerle deyince bir daha takmadım. bize güzel görünse de dışarıdan yapay geliyor.

ben air optix in numaralı hazel rengini kullandm. lens siparişi verdiğim siteden ücretsiz yollmaşlardı. kızıl saçlarım oldğmm için ben yakştrdm kendime ama kardeşim sen hiç ablama benzemiyosn bu gözlerle deyince bir daha takmadım. bize güzel görünse de dışarıdan yapay geliyor.
Ewet yapaylığı da war tabi en kötüsü de o işte

ben başka birşey dicem .. lensi internet üzerinden alıyorsanız ben lensal.com magduruyum . lensimi uzun araştırmalar sonucunda en uygun fiyat bulduğum lensal.com da sipariş verdim . yaklaşık 15 tl daha uygundu . ancak siparişimin kargoya verildi bilgisi bir türlü gelmiyordu yazıyodum cevap alamıyodum filan falan elimizde yolluyoruz diyolardı. sonunda 1 hafta sonra kargom halen yola çıkmamışken iptal ettirdim ve başka bir firmadan verdim 15 tl pahalı piyasa fiyatına ... o kadar pes ettim yani . ertesi gün kargom gelmişti. hangi firmadan aldığımı yazmıyorum reklam yapıyo gibi anlaşılmasın diye .. şikayetim var da firmayı aratınca aynı şikayetlerden yüzlerce okudum ve sorun bende diilmiş dedim.
bunun yanında lensimin markasını doktor önerdi . oksijen en çok geçirenmiş . airoptix colors numarasız lenslerim . zümrüt yeşili .. doğal gibi.. sırıtmadı . gözlerim kahverengi .

lensle ilgili her bloğa yazıcam lensal.com a okadar kızdımki insanlaraynı şeyi yaşamasın

X