Kızlar lütfen akıl verin

canan471

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
3
0
24
Merhaba arkadaşlar ✨ Ben dişlerimi yaptırmak için geçen gün devlet Hastanesi'ne gittim doktor bana kanal tedavisi dedi 🙄 sizce kanal tedavisi için devlet mi özel hastane mi ? Özellerde fiyat olarak kendini çok aştı napcam bilmiyorum

Merhaba bence doktor iyise yani araştır devlet Hastanesi'ne de gidebilirsin ama özel tabiki her zaman daha iyidir fakat maddi açıdan sorun olacaksa devletteki en iyi dontoru araştırıp gitmek daha iyi olacaktır

Merhaba bence doktor iyise yani araştır devlet Hastanesi'ne de gidebilirsin ama özel tabiki her zaman daha iyidir fakat maddi açıdan sorun olacaksa devletteki en iyi dontoru araştırıp gitmek daha iyi olacaktır
Doktorum ilk önce üniversite hastanesine git dedi burda zaman kısıtlı yetişmez dedi sonra üniversite bana uzak gidemem dedim özele giderim olmadı dedim 🙄 Özel çok pahalı sen üst üste iki randevu al gel ben yaparım dedi

kanal icin fakülteye gitmeye gerek yok bence. bulunduğum ilde ağız diş sağlığı merkezleri var, uzman diş hekimleri yapıyor, annem yıllar önce kanal ve dolgu yaptırdı herhangi bir sorun yaşamadı.

fakültede daha çok son sınıf öğrenciler yapıyor eğer özellikle hocaya gitmezseniz, hoca da arada gelip kontrol ediyor.

kanal icin fakülteye gitmeye gerek yok bence. bulunduğum ilde ağız diş sağlığı merkezleri var, uzman diş hekimleri yapıyor, annem yıllar önce kanal ve dolgu yaptırdı herhangi bir sorun yaşamadı.

fakültede daha çok son sınıf öğrenciler yapıyor eğer özellikle hocaya gitmezseniz, hoca da arada gelip kontrol ediyor.
Vakit kısıtlı diye yönlendiriyorlar maalesef ama sağ olsun devletteki hanım efendi ben sana yapicam dedi yinede kararsız kaldım 😂😂

Diş hekimleri kura ile atanıyor. Aralarında eğitimsel olarak bir fark olmuyor devlet ile özelin. (El yeteneğinden bahsetmiyorum.) devlette malzeme konusunda sıkıntı çıkıyor. Kaplama, implant gibi tedavilerde özeldeki gibi iyi malzeme kullanılamıyor. Bu yüzden iyi bir hekimse yaptırabildiğiniz işlemleri devlette halletme taraftarıyım ben.

Doktorum ilk önce üniversite hastanesine git dedi burda zaman kısıtlı yetişmez dedi sonra üniversite bana uzak gidemem dedim özele giderim olmadı dedim 🙄 Özel çok pahalı sen üst üste iki randevu al gel ben yaparım de
Merhaba arkadaşlar ✨ Ben dişlerimi yaptırmak için geçen gün devlet Hastanesi'ne gittim doktor bana kanal tedavisi dedi 🙄 sizce kanal tedavisi için devlet mi özel hastane mi ? Özellerde fiyat olarak kendini çok aştı napcam bilmiyorum

Merhabalar Arkadaşlar Yardımızınıza İhtiyacım var.. 4 gündür Gömülü sol üst ve alt 20lik dişimi çektirdim. Çekme sırasında hiçbir sıkıntı yaşanmadı eve geldikten sonra aneztezi etkisi geçtikten sonra feci bi ağrı bu arada Agumentin 1000 mg ve arveles içiyorum O aralar geçiyor ağrısı ertesi gün çenemi açamamaya ve hiçbir şey yiyememeğe başladım çenem asla açılmıor kaşık dahi girmior. Çenem dar olduğu için ne kdr harakette yapsam olmuor. Doktorum muscoril iğne ve diklaron iğne verdi onları henüz yaptırmadım bu gece yaptırcam. Ve bişey daha çekilen üst dişin yanındaki diş inanılmaz sızlıyor onada normal dendi. Bu durumu yaşayan varmı aranızda çenemin 4 gündür düzgün açamayışım normalmi? Diş sızlaması normalmi? Daha ne kadar çene açılmaması ve diş sızlaması çekerim?

X