Kızlar lütfen bakın gebelik var mı

Biraz bekliyim de regl im 3-4 gün gecikirse bi kaset test faha yaparım . Bugün ovulasyonumun 13. Günü . Bazıları şimdi çıkması gerekirdi olsaydı diyor . İnternette ise regl geciktikten sonra amcak çıkar diyor . Bir şey anlamadım. 3-4 gündür regl olcakmıiım gibi ağrım oluyor . Belirtiler regl ike aynı , tek farkı lekelenmem hiç yok. Normalde regl öncesi heleki sancım varsa direkt lekelenme de gelirdi
İnşAllah hamilesindir Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲🏻 ❣️

Ben 12. Günğ kan verdim çıktı ama kaset testler için beklemek gerekiyor bazen gecikebiliyor benim adetten farklı olarak zonklama tarzı bir ağrım olmuştu uykumdan uyandıracak kadar o gün testimi vermiştim hamileydim tüp bebek ile oldu benim zaten 12. Gün test istiyorlar
Hayırlı olsun 🙏🏻 kaset test yapmış mıydınız

Maalesef gebelik oluşmadı. Bu ay yine yumurtlama dönemlerini değerlendirdik. Beklicez yine
İnşAllah Rabbim nasip etsin hayırla sağlıkla kolaylıkla bir hamilelik geçir sonra da evladınj kucağına al inşAllah Rabbim şu mübarek günler de isteyen herkese hayırlı sağlıklı gözaydınlığı ile gelen evlatlar nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın inşAllah 🤲🏻❣️

X