Gebeliğe Hazırlık Kızlar lütfen bilenler yazsın. Gebelik belirtisinde adet ağrısı gibi ağrı olur mu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, öncelikle Allah gönlünüze göre versin inşallah 🙏🏼 Ben de aynı belirtileri yaşıyorum o yüzden konuyu merakla takipte olacağım😍🌸
Aranıza ben de katılıyorum arkadaşlar😌 Adetime 4 gün var adet olacakmışım gibi kasık, bel ve karın ağrısı yaşıyorum. Umarım güzel sonuçlar elde ederiz pozitif sonuç elde edersem 1 hafta içerisinde sizlerle paylaşmak isterim🌼

Adet ağrısı gibi ağrım oldu ama daha kısa süreliydi. Neredeyse tüm belirtiler regl dönemi ile aynı. Regl olmam gereken gün ve ertesi gün baş dönmesi yaşadım, tek fark buydu. Allahım en kısa sürede anne olmayı nasip etsin hepimize inşallah 🙏🏻❤️

Kızlar ben de arada kaldım.
Son adet başlangıcım 10 Mayıs
Beklenen adet tarihim 7 Haziran
Gayet sağlıklıyım. Herhangi bir problemim yok.
Yumurtlama günlerini uygulama üzerinden takip edip değerlendirdik , 19-24 Mayıs ve sonrası.
Yoğun kasık ağrım vardı , ayakta zor duracak hâle geldim , hatta böbreklerimden şüphelenip acile gittik hiçbir şey çıkmadı. Gebelik testi yapmadılar benim de aklıma yapın demek gelmedi. Bugün temizlik yaparken de yapamadım , karnım , belim , kasıklarım ağrıdı diye bıraktım. Bir sağ tarafta bir sol tarafta hissediyorum ağrıyı, rahatsızlığı. Karnımda bir şişlik var gibi rahatsızım yani ara ara. Bir de iki yıldır yoğun vajinal kuruluk yaşayan biriydim , iki gündür bu kuruluktan eser kalmadı. Gebeyken östrojen yükselirmiş , kuruluk ondan mı geçti acaba diyorum.
Adet tarihime 8-9 gün var.
Erken gebelik testlerinden alıp birkaç güne denesem mi bilemedim.

Kızlar ben de arada kaldım.
Son adet başlangıcım 10 Mayıs
Beklenen adet tarihim 7 Haziran
Gayet sağlıklıyım. Herhangi bir problemim yok.
Yumurtlama günlerini uygulama üzerinden takip edip değerlendirdik , 19-24 Mayıs ve sonrası.
Yoğun kasık ağrım vardı , ayakta zor duracak hâle geldim , hatta böbreklerimden şüphelenip acile gittik hiçbir şey çıkmadı. Gebelik testi yapmadılar benim de aklıma yapın demek gelmedi. Bugün temizlik yaparken de yapamadım , karnım , belim , kasıklarım ağrıdı diye bıraktım. Bir sağ tarafta bir sol tarafta hissediyorum ağrıyı, rahatsızlığı. Karnımda bir şişlik var gibi rahatsızım yani ara ara. Bir de iki yıldır yoğun vajinal kuruluk yaşayan biriydim , iki gündür bu kuruluktan eser kalmadı. Gebeyken östrojen yükselirmiş , kuruluk ondan mı geçti acaba diyorum.
Adet tarihime 8-9 gün var.
Erken gebelik testlerinden alıp birkaç güne denesem mi bilemedim.
Canım ben de erken gebelik testinden alıp yaptım negatif cıktı çok üzüldüm. Şimdi adet gecikmesini bekliyorum test yapmak için. Zor biliyorum ama bence biraz daha bekle

Regl 21 gün olarak en geç 25 ine kadar olursa kahve ve pembe akıntı geliyor azar azar..
Onun dışında belim ağrıyor karnımdaki his ayni regl belirtileri
Yarın test yapicam early erken olandan
Bir yanım çift çizgi bir yanım regl belirtisi bunlar o akintida usutmekten vs

X