Kızlar, lütfen cevap verir misiniz lütfen?

Aysecan2893

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2021
20
4
Çenem ve boyun bölgemde tüyler kıllar var. Gögüs ve sırt göbek bölgemde tüyler var. Açık olan kızlar siz bu görünür tüyleri kılları ne yapıyorsunuz. Neler yapıyorsunuz. Çene ve boyun bölgemde ki tüy değil artık kıllar var yani. Bi erkek görüp dalga geçicek diye çok utanıyorum. Ne yapmalıyım sizin yöntemleriniz neler?
( lazer önermeyin o kadar param yok..)

İğneli lazere iyi diyorlar. Lazersiz çözüm yok. Muhtemelen sizde de bende olduğu gibi hormpn bozukluğu var. Şimdi q switch lazerle sarartma işlemi yapılarak dikkat çekmesi engelleniyormuş. Anlayacağınız yine tek çözüm lazer

Çenem ve boyun bölgemde tüyler kıllar var. Gögüs ve sırt göbek bölgemde tüyler var. Açık olan kızlar siz bu görünür tüyleri kılları ne yapıyorsunuz. Neler yapıyorsunuz. Çene ve boyun bölgemde ki tüy değil artık kıllar var yani. Bi erkek görüp dalga geçicek diye çok utanıyorum. Ne yapmalıyım sizin yöntemleriniz neler?
( lazer önermeyin o kadar param yok..)
Zamanında bioder, karınca yumurtası yağı vb denemiş biri olarak söylüyorum ki, hepsi fasafiso. Maalesef tek çözüm lazer epilasyon. Veya iğneli epilasyon. Kalıcı çözüme gerek yok derseniz sarartıcı kullanın veya ağdayla alın.

Ben 2 sene lazere giderek kurtuldum tüylerimden. Maddi açıdan iyileştiğinizde lazere başlayın derim.

Otrera yazmış zaten. Ya iğneli epilasyon ya lazer. Günü kurtarmak için sir ağda. Başka çözümü yok.

asla lazer önermem kendim gittim aktif olmayan tüylerim de aktifleşti daha da çoğaldı iğneli epilasyona başladım şu an memnunum

X