Kızlar lütfen testime bakar mısınız

papatya__hanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
100
24
22
Öncelikle merhaba kızlar bir sorum olacak size. Benim normalde adet tarihim takvime göre dün olmam gerekti gelmedi diğer takvimde de bugün gösteriyor hala gelmedi. 2 haftadır baş ağrısı çekiyorum. 1 haftadır da ara ara gelen kaşık ağrılarım var bugün de çok fena bel ağrım başladı test yapayım dedim böyle çıktı sizce var mı birşey. O kadar istiyordum ki çok dua ediyorum rabbime inşallah rabbim gönlüme göre verir🥺🥺 adetim hala bugün gelmedi. Normalde adetime yakın hep kahve lekeler görürüm başlarında ama öyle birşey görmedim bu ay sabah sadece çok çok hafif pembemsi akıntı ile karışık birşey gördüm o da çok hafif

Eklentiler

• B7C01619-FFDA-428D-AFD4-27BDE5875381.jpeg
    B7C01619-FFDA-428D-AFD4-27BDE5875381.jpeg
    85 KB · Görüntüleme: 343
Canım belirtilern var gibi bende senin gibiydim belirtilerde baş ağrısı kasık ağrısı bel ağrısı va vardı. Testinde çizgi çok belli hemen 5 dk içinde mi belirdi eğer ki öyleyse hayırlısıyla hamilesindir ♥️

Öncelikle merhaba kızlar bir sorum olacak size. Benim normalde adet tarihim takvime göre dün olmam gerekti gelmedi diğer takvimde de bugün gösteriyor hala gelmedi. 2 haftadır baş ağrısı çekiyorum. 1 haftadır da ara ara gelen kaşık ağrılarım var bugün de çok fena bel ağrım başladı test yapayım dedim böyle çıktı sizce var mı birşey. O kadar istiyordum ki çok dua ediyorum rabbime inşallah rabbim gönlüme göre verir🥺🥺 adetim hala bugün gelmedi. Normalde adetime yakın hep kahve lekeler görürüm başlarında ama öyle birşey görmedim bu ay sabah sadece çok çok hafif pembemsi akıntı ile karışık birşey gördüm o da çok hafif
İlk 5 dakikada çıktıysa silik bi çizgi var gibi. Kuruma çizgisi de olabilir. Bence hemen kan ver inşaallah vardır 🥰

Canım belirtilern var gibi bende senin gibiydim belirtilerde baş ağrısı kasık ağrısı bel ağrısı va vardı. Testinde çizgi çok belli hemen 5 dk içinde mi belirdi eğer ki öyleyse hayırlısıyla hamilesindir ♥️
5 dk olmuştur en fazla bilemedin 6 dk içeri gittim geldim böyle gördüm. Geçen de rüyamda kız çocuğum olduğunu gördüm o kadar güzeldi ki hep dua ediyorum olsun diye belki de olmuştur 🥺🥺 testi tekrarlayacam kesin emin olmak için

Var gibi de ama olmayabilir de iki gün sonra bu testi tekrarla canım veya hemen kan ver kesin sonuç alırsın

Ay hadi inşallah ya normalde adetim yaklaştğında böyle bel ağrısı çekmem ilk defa oldu baş ağrım da yoktur bu 2 haftadır bitmek bilmiyor ağrı🥺😍

Ay hadi inşallah ya normalde adetim yaklaştğında böyle bel ağrısı çekmem ilk defa oldu baş ağrım da yoktur bu 2 haftadır bitmek bilmiyor ağrı🥺😍
Bende normalde bel ağrısı hiç çekmem 🙈 hayırlısıyla gönlğndeki gibi olsun canım inşallah vardır çizgi dediğin gibi çıktıysa vardır çünkü kaset testte hiç çıkmıyor gebelik olmayınca

Bende normalde bel ağrısı hiç çekmem 🙈 hayırlısıyla gönlğndeki gibi olsun canım inşallah vardır çizgi dediğin gibi çıktıysa vardır çünkü kaset testte hiç çıkmıyor gebelik olmayınca
Evet ben daha önce kaç defa yaptım yarım saat bekletilse bile hiç görünmezdi en ufak çizgi bile

2 gün sonra aynı marka test ile tekrarla canım, bel ağrısı önemli bence. Benim de hiç olmazdı bel ağrısı birde karın şişkinliği

Bence aile hekiminize gidip tetkik yaptırın. Doğru sonuç elde edersiniz. Yarın sabah kan verseniz cuma günü sonucu alırsınız.

Bizim buradaki saat 9a kadar. Bir ara da 10'a kadardı. Siz 8.30 gibi randevu alıp gitseniz hamilelik şüphenizi söylersiniz. Kan alırlar diye düşünüyorum. Fark etmiyor aç veya tok olmanız ama hekiminiz ayrıca glukoz vsye bakar. İsterseniz aç karnına gidin.

X