Gebeliğe Hazırlık Kızlar lütfen yardımcı olurmusunuz hamile kalma şansım varmı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

lamiyashah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2023
18
2
25
image.jpg

Elbetteki gebe kalabilirsin. Sag tüpün acıkmış. Kaç yıllık evlisin.
Yumurta takibi ile sag tarafta gelicek yumurta izlenir normal ilişki takibi asilama yada tüpün bebek ile daha kısa sürede gebelik elde edebilirsin. Canını sıkma 🤗 çözümsüz bi durum değil.

2021 yılında çekilmiş bu süre zarfında hangi tür tedaviler yaptırdınız. Yani hangi aşamaya geldiniz şuan

2017 de diş gebelik amelyatı oldum bir daha hamile kalmadım evliliyim bitti şimdi ikinci defa evlendim Dubai’de yaşıyorum burada kocamla doktora gittim oda amelyat lazım dedi tam anlayamadım ama bir şey agzı büyükmüş hamile kalmıyorsun dedi onu dikip küçülmemiz lazım şimdi korkuyorum yalnıs bir şey yaparlar diye

Elbetteki gebe kalabilirsin. Sag tüpün acıkmış. Kaç yıllık evlisin.
Yumurta takibi ile sag tarafta gelicek yumurta izlenir normal ilişki takibi asilama yada tüpün bebek ile daha kısa sürede gebelik elde edebilirsin. Canını sıkma 🤗 çözümsüz bi durum değil.
Çok teşekkür ederim neden o zaman doktor bana yalnız tüp bebek olur dedi ama ilk çatlatma iğnesi yapmişti olmadı sonra film çekti

Tup bebekle daha garanti olur. Uzun süreniz varmış evlilik için. Özellikle Türkiye de tüp bebek yaptırmanız öneriyorum. Doktorlar kolaya kaçıp olmaz diyor. İmkansız değil. Hic tupun olmasa da tüp bebekle gebe kalabilirsin. İşinde uzman Türk hekimlere basvur

Tup bebekle daha garanti olur. Uzun süreniz varmış evlilik için. Özellikle Türkiye de tüp bebek yaptırmanız öneriyorum. Doktorlar kolaya kaçıp olmaz diyor. İmkansız değil. Hic tupun olmasa da tüp bebekle gebe kalabilirsin. İşinde uzman Türk hekimlere basvur
Teşekkür ederim canım ilgilendiğin için

X