Kızlar merhaba adetim 10 gün geçti ve test yaptım bu şekil çıktı sizce hamilemiyim bu şekil olup hamile olanlar warmış uyku tutmuyor çünkü çok istiyor

dogmak122

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
18
14
34
A6A00D3D-0A03-438C-B999-D7BC09A8F266.jpeg

Canım bende sana bi soru soruyum adetime 10 gün var ve sadece göğüs uçlarıma dokununca ağrıyor. Spiral ile korunuyoruz hayatımda ilk defa sadece göğüs uçlarım ağrıyor ve kasık ağrım var 😞😞yardımcı olurmusun

Canım bende sana bi soru soruyum adetime 10 gün var ve sadece göğüs uçlarıma dokununca ağrıyor. Spiral ile korunuyoruz hayatımda ilk defa sadece göğüs uçlarım ağrıyor ve kasık ağrım var 😞😞yardımcı olurmusun
Benim yengemde sprail taktırmıştı ama hamile kaldı kaymış içerden belirtilerden biride kaşık ağrısı meme ucu hassiyetidir herkeste bir olmaz test yap canm

Son düzenleme:
Testi tekrarlayın diyorum ben. 2. çizgi silikte olsa görünüyor ama hatalı olma ihtimaline karşı bir daha yapsanız ya da kan verseniz daha kesin olur. Ben güzel haberler geleceğini düşünüyorum sizden 😊 şimdiden hayırlı olsun diyeyim. Rabbim gönlüne göre versin, sağlıklı sıhhatli evlatların olsun inşallah 🤲

10 gün gecikmeye göre çok silik değil mi? Herhangi bir sağlık sorununuz var mı? Polikistik over gibi? Veya yumurta takibi yaptınız mı? Geç döllenme mi acaba...
Hiçbir sağlık problemim yok bi çok kez doktora gittim sağlık problemim yok bende emin olamadığım için gecenin bu saati sormak istedim bende emin değilm

Testi tekrarlayın diyorum ben. 2. çizgi silikte olsa görünüyor ama hatalı olma ihtimaline karşı bir daha yapsanız ya da kan verseniz daha kesin olur. Ben güzel haberler geleceğini düşünüyorum sizden 😊 şimdiden hayırlı olsun diyeyim. Rabbim gönlüne göre versin, sağlıklı sıhhatli evlatların olsun inşallah am

Bu test böyle silik gösteriyor galiba ama bence var iciniz rahat olsun bide hemen çıktıysa kesin vardır bende ayni testle öğrendim ve hatta az çizgi çıktı diye hamile olmayan birine yaptırdım sonra onda çıkmayıp bende çıkınca icim rahat etmişti yarın sabah gidip kan verin hersey belli olacaktır 🥰🌸
Bende yarın gideceğim inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin canm

Pkos olunca silik mi çıkar hamilelik testiı ?
Hayır hayır ondan sormadım ☺️ Mesela pkos olanlar genelde kesin adet gününü bilmez, döngüsü düzensizdir, yumurtamayı test yapmadan öğrenemez falan... ondan pkos mu veya geç döllenme mi diye sordum ☺️ üstteki test 10 günlük adet gecikmesine göre bana silik geldi. Evet çizgi kesinlikle var ama 10 gün gecikmede çok kırmızı olması lazım 🧐

H
Hayır hayır ondan sormadım ☺️ Mesela pkos olanlar genelde kesin adet gününü bilmez, döngüsü düzensizdir, yumurtamayı test yapmadan öğrenemez falan... ondan pkos mu veya geç döllenme mi diye sordum ☺️ üstteki test 10 günlük adet gecikmesine göre bana silik geldi. Evet çizgi kesinlikle var ama 10 gün gecikmede çok kırmızı olması lazım haklısın

X