Kızlar merhaba yumurtlamadan sonraki 12. Günüm pembe kahverenkli bir leke

Kasimpaticicegi

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
105
10
Kızlar merhaba yumurtlamadan sonraki 12. Günüm pembe kahverenkli bir leke gördüm sümükümsü şeklinde takvime göre 13. Gün Bat idi ama yumurtlama takibi yaptiğim için pik gününü takvimden 4-5 gün sonra gösterdi adette ötelendi dedim ama bu leke adet midir yerleşme midir acaba lekelenme devam etmezse yani adet olmazsam test yapsammmı

13. Mayıstı çatlamadan sonra 12. Gün bugın 15 e kadar bekleyip test yapacaktim ama bugun öğlende leke gördüm kan değil ama pembe kahverengi sadece peçeteye geliyo leke

Sonuc ne cikti acaba
1 gün kanama geçirdim bir günde lekelendim kahverengi toplamda 2 gün sürdü gerisi yok adettte bu kadar hiç sürmezdi en az 4/5 gün olurdum ama artık bir daha ki aya illaki yani yorumlarda lekelenme bitince 5-6 gün sonra sonucu alınır diyor ama bugun lekelenme biteli 3 gün oldu bilmiyorum

1 gün kanama geçirdim bir günde lekelendim kahverengi toplamda 2 gün sürdü gerisi yok adettte bu kadar hiç sürmezdi en az 4/5 gün olurdum ama artık bir daha ki aya illaki yani yorumlarda lekelenme bitince 5-6 gün sonra sonucu alınır diyor ama bugun lekelenme biteli 3 gün oldu bilmiyorum
1 ped dolmadı bir günde normal 3-4 üncü gün ki az akıntı gibii oldum kanama dediğim

X