Kızlar nolur yardım bu düşükmü?

gizemunsal

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
130
13
Az önce 1.resimdeki gibi bişey geldi daha sonra elime alınca 2.resimdeki gibi oldu düşükmü sizce bu? Yada ne olabilir nolur yardım edin

Eklentiler

• IMG_20210324_222027.jpg
    IMG_20210324_222027.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 121
  • IMG_20210324_222144.jpg
    IMG_20210324_222144.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 124
Canim anlatsana

Ay bune canim gebemiydin ki
Bilmiyorumki hissediyodum ama adetime daha vardı dedim adet günü yapayım test adet günümden 2gün önce pembe az bi kan geldi şüphelendim bekleyim dedimnegatif sonuç almak çok üzüyodu artık kanama az az 3gün sürdü dün bitti bu gün bu geldi.

Bilmiyorumki hissediyodum ama adetime daha vardı dedim adet günü yapayım test adet günümden 2gün önce pembe az bi kan geldi şüphelendim bekleyim dedimnegatif sonuç almak çok üzüyodu artık kanama az az 3gün sürdü dün bitti bu gün bu geldi.
Adet olmuşsun canım . Anlatımına göre . Ki bu hafta önce filan test yapmışsın o da olumsuz eski konunu gördüm şimdi .

Test yaptir beta hcg gebelik.icin allah korusun parca falan kalir muayne olman lazim

Gebelik olmadığına emin seniz dönem dönem bu şekilde adet görme söz konusu olabiliyor onun et patladı olup olmadığını anlaşmanın düşük olduğunu anlamanın tek yolu var o parçayı suya tutup anlaya bilirsiniz dağılırsa kan pıhtısıdır değil dağılmazsa et veya zar gibi bişey se büyük ihtimalle bozulan kese ve düşük

4 haftaliksa veya 5 haftalik oda ancak bu kadar oluyor kendimden biliyorum yeni kurtaj oldigimdan

Az önce 1.resimdeki gibi bişey geldi daha sonra elime alınca 2.resimdeki gibi oldu düşükmü sizce bu? Yada ne olabilir nolur yardım edin
Düşük değil canım merak etme.bu her zaman olmaz ama enfeksiyon kist gibi durumlarda karsilasman normal.onceden belki dikkat etmemissindir ama topak kan gibi de olabiliyor.kan pıhtısı da olabiliyor.
Rahimle alakalı bı parca alinirsa aynen bu şekilde alınıyor.senden düşmüş korkma hiç sakin ol.bi randevu al ve durumu anlat.

Gebelik olmadığına emin seniz dönem dönem bu şekilde adet görme söz konusu olabiliyor onun et patladı olup olmadığını anlaşmanın düşük olduğunu anlamanın tek yolu var o parçayı suya tutup anlaya bilirsiniz dağılırsa kan pıhtısıdır değil dağılmazsa et veya zar gibi bişey se büyük ihtimalle bozulan kese ve düşük
Hemen deniyorum canım saol

X