Kızlar Parfüm Önerisi İstiyorumm

Armani my way kullanıyorum çiçek kokusu çok kalıcı ayrıca.. bir bakabilirsiniz kokusuna tavsiye edebilirim..

bu kokuyu biraz tarif eder misin çok merak ediyorum
Ciceksi bir kokusu var internette yorumlarda şekerli diye yazmışlar ama hayır kesinlikle şekerli bir koku değil ben şekerli kokuları hiç sevmem çocuksu geliyor bana.. kadınsı bir koku diyebilirim asla rahatsız etmiyor hafif pudralı kokusu.. aslında herkesin koku algısı çok farklı açıkçası kokusuna kendiniz bir bakın derim..

Ciceksi bir kokusu var internette yorumlarda şekerli diye yazmışlar ama hayır kesinlikle şekerli bir koku değil ben şekerli kokuları hiç sevmem çocuksu geliyor bana.. kadınsı bir koku diyebilirim asla rahatsız etmiyor hafif pudralı kokusu.. aslında herkesin koku algısı çok farklı açıkçası kokusuna kendiniz bir bakın derim..
Pudra işin içine giriyorsa bayık bir koku değildir eminim 🤩

geçen sene boyner internet sitesinde kampanya vardı bende kör alış yapmıştım alexander j rose alba isimli niş parfümdü bayıldım herkeste bayıldı yıkasanda kıyafetten çıkmıyor ama o parfümü br daha bulamadım bulan olursa lütfen bana da haber verebilirmi pleasee :))

Merhaba kızlar bana önerebileceğiniz güzel bir parfüm kokusu var mı marka felan.Kalıcılığı olan ve şeker kokusu olmayacakkkk.Bu Rus ve Ukraynalılar öyle bir parfüm kokuyorlarki yanımdan gectıklerınde üzerime siniyor kokuları😀 Bu denli kalıcı ve güzel kokan koku önerebilir misiniz?
Bu tip çok yoğun kokuları hiç sevemiyorum ya. Hamileyken hele metro beklerken herkes o kadar sıkmış ki adeta dedim parfüm banyosu yapıp çıkmışlar. Sanki böyle o parfümler ciğerlerime bile işledi, resmen oksijenim kısıtlandı. Içimden öğğ öğğ diye diye zor nefes aldım. Bu anımı paylaşmak istedim. Teşekkürler.

Chloe nomade aldım yeni ama daha kullanmadim ilk kez kullanacagim.Guccinin bloom kullaniyordum aynisini bulamayinca aldim

carolina herrera good girl, chloe nomade, chloe signature, valentino donna, ysl libre intense, thierry mugler alien, giorgio armani my way

Bence bayıcı şekerli olmayıpta lüks lüks kokan kokular gerçekten bunlar

Calvin klein euphoria edp muhtesem ancak cok pahali. Muadili olarak zara tuberose tavsiye ederim. Kokusu birebir ayni ve cok kalici

X