Kızlar rahim içi PRP yaptıran var mı

fyza3342

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2024
44
11
26
Geçen ay transferim rahim inceliğinden dolayı iptal edildi bu ay adet ile birlikte estrofeme başladım doktorum yarın rahiç içi prp yapalım kalınlaşması için dedi yaptıran var mı faydasını gören var mı ve acılı bir işlem midir ?

Merhaba, ben histereskopi olacaktım Ekim ayında. O zaman doktorum önerdi bana da ve yaptık. Kasımda tüp bebek için sürece başladık. Hazırladık toplandı. Transferimi de oldum, doktor kontrolü için bekliyorum şimdi. Kesin prp işe yaradı denmesi İmkansız ama doktorum yararlanabileceğimiz her şeyden yararlanalım istiyorum dedi. Ben de doktoruma güvendiğim için kabul ettim.

Geçen ay transferim rahim inceliğinden dolayı iptal edildi bu ay adet ile birlikte estrofeme başladım doktorum yarın rahiç içi prp yapalım kalınlaşması için dedi yaptıran var mı faydasını gören var mı ve acılı bir işlem midir ?
Merhaba ben yaptırdım ilaçlar etki etmedi ama prp etki etti

CANIM NE DURUMDASIN ACABA BU AY TRANSFER OLACAK MISIN?

ÇOK SEVİNDİM CANIM BENİM DE PAZARTESİ GÜNÜ TRANSFERİM VAR:) ÇOK HEYECANLIYIM. RAHİM KALINLIĞI KAÇ SENİN VE HANGİ İLAÇLARI KULLANIYORSUN
İkimizde aynı gün olacağız transfer ❤️en son 7.4 mm idi şuan ben çok ilaç kullanıyorum ya Progestan iğne ve fitil estrofem monodoks
3 gün prednol
transfer günün den sonrada oksapar sen ne durumdasın senin kaç mm idi sen hangi ilaçları kullanıyorsun cnm

İkimizde aynı gün olacağız transfer ❤️en son 7.4 mm idi şuan ben çok ilaç kullanıyorum ya Progestan iğne ve fitil estrofem monodoks
3 gün prednol
transfer günün den sonrada oksapar sen ne durumdasın senin kaç mm idi sen hangi ilaçları kullanıyorsun cnm
Canım en son 9 mm dedi doktor aynı ilaçları kullanıyorum bende yarın 2.30 da transfer

Kalınlaşma için prp yapılmaz . Yumurta kalitesi için yapılır . Kalınlaşması için hap verilir

Hayır kalınlık için de yapılıyor ben iki kere oldum yumurtalarım toplandı donduruldu transfer hazırlığı için rahim kalınlığı için oldum
İlaçla kalınlaşmamışmıydı ? Çünkü pahalı işlem kalınlık için yapılması değişik geldi . He ilaçla kalınlaşmıyorsa tabiki olabilir

Prp ile kaçtan kaça yükseldi? Tuttu mu embriyonuz?
En son 4-5 mm iken ilk prp mi oldum 6.7 oldu ölçüldü o gün bir daha oldum bir daha da transfer olasıya kadar olmadım ölçülmedi ama en aşağı 9-10 olmuştur transferim tuttu şuanlık bir sıkıntım yok pazartesi hastaneye gideceğim inş

X