Kızlar resim için kusura bakmayın, YERLEŞME KANAMASI YAŞAYANLAR YORUM YAPSIN

Hayır ilk çamaşırımda sendende fazla vardı. Koyu kahve katı bi şekilde şaşırdım regl başlıyor sandım ama karnım ağırmamıştı normalde karnım ağırır adet başlarken. Öyle daha gelmedi ondan sonra tuvalete gittikçe geldi daha açık renk bazen pembemsi ama çok az tabi. Sonrada test yapar yapmaz çıktı
Testi ne zaman yaptın

Benimde aynı böyle adetten bir hafta önce geldi sonra sildikçe geldi bir iki gün ama hiç ağrım yoktu göğüs ağrısı dışında. İki gün sonra idrar testi yaptım baya net çizgi vardı. Allah gönlüne göre versin.
Merhaba bende suan 2 gundur kendimi sildigim zaman acik pembemsi leke geliyor bende polikistik over var zaten adetim 14 gun gecikti suan benimde kafam karisti gercekten adet olacagim zaman sancim olurdu bel agrisi yani agridan dolayi bulantim dahi olurdu
Ama suan hic bir belirtim yok adet ile ilgili sadece dedigim gibi pembemsi lekelenme oluyor ped taktim gece hafif kahverengi lekelenmede olmus bugun test yaptim negativ bende kafayi siyircam artik negativ gore gore simdi acaba yerlesme kanamasi mi bu yasadigim

Kızlar bende geçen ayın 5 inde kan testi verdim negatif çıktı pko var bende reglim düzenli olmuyor ama tahmini 3 gün önce gelmesi lazımdı gecikti dünde peçeteye çok açık renk kan geldi çok az ama geç döllenme mi yaşadım acaba ben bide sürekli kasıl ağrım oluyor her an regl olacakmışım gibi

X