Kizlar saclarim.mahvoldu

umut_iklimi

Tanrı yağmurdadır ...
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
966
11
Kizlar sacimi boyamak istedim annemde boyayi al ben boyuyum dedi neysr ben once acici aldim.sonra karamele boyicaktik acici yapti yikadim.sonic husran sacimin bir kismi acilmis bi taraf hala kopkoyu ve sadece tepem acilmis igrenc duriyo yarin kuafore gitcem hemen sabah kuafor de duzelir mi bunu merak ettim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Düzelir ama iyi bir kuaför bulun, tanıdık tavsiyesiyle. Daha da kötü olmasın

Allah seni ne yapmasin kuafore bakim yapip duzeltebilir biraz ama saclarinin yanma ihtimalide var

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Geçmiş olsun düzelir inşallah açıcıyı önce koyu kalan yerlere sürüp sonra tüm saça dağıtırak rengi eşitler aman kaliteli bir kuaför bul ikinci kere açıcı kullanılacak yanma ihtimalide var.

canım kafa derisi sıcak oldugu için acıcı oraya sürülünce daha önce acılır uclar koyu kalır önce uclara sür 15 20 dk sonra saç dibie sür o şekilde yap bi dahakine canım inşallah düzelir bu uygulamayı unutuum yoksa sonuç hüsran olurr

Badem yağı saça bakım yapar..
Kuaföre git kurtul..
Bende siyahtan kızıl kahveye döndüm ondanda kahveye dönücektim olmadı bakır kızıl kahve karması bi saç oldu güzelde oldu ben boyayığ normale döneyim dedikçe çevrem aman dur kalsın diyor farklı duruyor diyor bende benimsedim :KK1::KK1:

Kizlat peki tek renk yapsam acicinin üzerine tek renk kapatirmi ay ay durduk yere basima is cikardim.kizlar

Kizlat peki tek renk yapsam acicinin üzerine tek renk kapatirmi ay ay durduk yere basima is cikardim.kizlar

Saçlarınız önceden ne renkti ? :44:

Dogal boya yoktu koyu renkti siyah gibi

X