Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar saçlarımı palette ultra yogun renk açıcısıyla açtım yardım

atalaybuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2016
16
1
Merhaba kızlar. Saçlarımda mor mavi kırmızı gibi çoğu rengi kullanmış biriyim ve ara ara siyaha koyu kahveye boyattım. Saçlarım ince telli 5kere açma işlemi gördü ama lastik gibi olsa da hep kaldırdı. Son saçım yine koyu kahveydi mavinin üstüne boyamıştım. Bir ay oldu saçlarım güneş Deniz derken çok hafif açıldı ışıltı olacak şekilde. Bende evde kendim açıp kızıl yapiyim dedim. Uzun araştırmalar ile palettenin yogun renk açıcısını aldım. Dün gece uyguladım 40dk beklettim ilk defa evde yapıyorum tabi hızlıca boca ettim ama sanırım bazı yerlere çabuk davranamadım kahverengi kalan yerler var biraz. Bazı yerlerde çok az yeşillik var maviden oldugunu düşünüyorum. Ama onun dışında sapsarı ve büyük bir yıpranma ile karşılaşmadım çok mutluyum Ama ben bu kahve kalan yeşil kalan yerleri napsam bilemiyorum tekrar mı açsam o kısımları? Yeni üyeyim yardımlara açığım kızlar

Kalan yerlerde sıkıntı olmaz ama tekrar acacagin sacla onceden aactigin saclarin tonunu iyi yakalaman lazim yoksa yine farkliliklarolur

Kalan yerlerde sıkıntı olmaz ama tekrar acacagin sacla onceden aactigin saclarin tonunu iyi yakalaman lazim yoksa yine farkliliklarolur
Elimden geleni yapıcam canım ya da boyamı alıp kuaföre gidicem. Biraz olsun açılsa kızıl ya da bakır üstünü kapatır diye umuyorum iki üç boyamayla

X