Kızlar silik çizgi

Kızlar ovulasyon testime Bakarmısınız üstteki dün yaptığım alttaki bu sabah tarihlerini yazdım zaten üstüne

Eklentiler

• 20240416_105319.jpg
    20240416_105319.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 45
  • 20240416_105306.jpg
    20240416_105306.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar ovulasyon testime Bakarmısınız üstteki dün yaptığım alttaki bu sabah tarihlerini yazdım zaten üstüne
Bugün pik olmuş değerlendirmenı onerırım ama yapmaya devam et sılıklesmeyı de gorurusen çatlamış demektır bu haftayı degerlendir bır dolu bır boş şeklinde hayırlısı inşallah

Adet geçerse veririm veya testim biraz zorlamadan görünecek hale gelirse 😂 inşallah pozitif sonuçlar alırız bu ay hepimizz ♥️

Ay benimde adetim 9 gün gecikti ve böyle grimsi gölge şeklinde çıktı. İnşallah hamile degilimdir. 2 çocuğum var şu an 3e hiç hazır değilim😢 hap da kullaniyordum ama böyle cikti

Kızlar yarın Regl olmam gerekiyor ama bir umut diyerek dünden beri ovulasyon testi yapıyorum 😅 sizce umutlanmalı mıyım 😅😅

Eklentiler

• IMG_1828.jpeg
    IMG_1828.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_1832.jpeg
    IMG_1832.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_1834.jpeg
    IMG_1834.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar yarın Regl olmam gerekiyor ama bir umut diyerek dünden beri ovulasyon testi yapıyorum 😅 sizce umutlanmalı mıyım 😅😅
Gebelik için yapıyosun anladığım kadarıyla. Gebe olduklarını bu testlerle öğrenenleri gördüm bu sitede ama onlar kopkoyu çizgi gördüklerini söylüyolardı. O yüzden bu testler bi anlam ifade eder mi bilemedim canım hayırlısı olsun 🥰

Gebelik için yapıyosun anladığım kadarıyla. Gebe olduklarını bu testlerle öğrenenleri gördüm bu sitede ama onlar kopkoyu çizgi gördüklerini söylüyolardı. O yüzden bu testler bi anlam ifade eder mi bilemedim canım hayırlısı olsun 🥰
Evet canım gebelik ümidiyle yapıyorum .. 1,5 yıldır deniyoruz bu ay umudum çok yüksek bakalım ne olacak 🥺

X