KIZLAR SIZCE HAMILELIK VARMI?

gamzelim1414

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
276
154
30
Canim benim silik çizgi 7 gun once cikti beklenen adetten mide yanmalarim ve 7 gun once adet sancısı gibi sancılarım başladı aslında hic umutlu degildim bu ay bi anda oldu yani
MaşaAllah canım Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eylesin İnşaAllah ☺️ Benim de 7 gün kaldı merak ediyorum var mı bu ay

gamzelim1414

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
276
154
30
Hiç belirti varmi canim.
Kasıklarımda batmalar oluyor, bel ağrısı var bu gün bir de çabuk yoruluyorum ama bunlar vücudumu çok dinlediğim için de olabilir çünkü her ay umutla bekliyorum kendimce belirtiler buluyorum sonu hüsran test yaptım negatif ama birkaç saat sonra silik çizgi vardı

gamzelim1414

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
276
154
30
Kasıklarımda batmalar oluyor, bel ağrısı var bu gün bir de çabuk yoruluyorum ama bunlar vücudumu çok dinlediğim için de olabilir çünkü her ay umutla bekliyorum kendimce belirtiler buluyorum sonu hüsran test yaptım negatif ama birkaç saat sonra silik çizgi vardı
Yüksek ihtimalle o da kuruma çizgisidir.

busegram93

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
111
83
28
Sabır canim gercekten sabır işi olabilir ben ramazanın ilk günü öğrendim 2 senedir kendimi yiyorum inan çok kötü bir psikoloji senin başka çocuk varmi

gamzelim1414

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
276
154
30
Peki doktora gittiniz mi canm
Gittik hormon testi yaptırdım canım karnımdan ultrasonla baktı yumurtaların gayet sağlıklı kaliteli dedi rahim de kalınlaşmıştı ama hormon testi sonuçlarımı gösteremedim. Başka bir doktora gittik o da alttan baktı ultrasonla yumurtalarımı saydı sanırım her iki overde de 6-7 ant follik yazıyordu. Devamını getiremedik yani düzenli doktor takibim olmadı

busegram93

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
111
83
28
Gittik hormon testi yaptırdım canım karnımdan ultrasonla baktı yumurtaların gayet sağlıklı kaliteli dedi rahim de kalınlaşmıştı ama hormon testi sonuçlarımı gösteremedim. Başka bir doktora gittik o da alttan baktı ultrasonla yumurtalarımı saydı sanırım her iki overde de 6-7 ant follik yazıyordu. Devamını getiremedik yani düzenli doktor takibim olmadı
Eşin gitti mi belki onda sperm kalitesi düşüklüğü vardır canim