Kızlar sizce iyi mi yaptım ?

Bizim sinifta böyle kız vardı kazık kadar oldu hala böyle davranıyor uzaklaştırdım kendimden birşey olunca hemen ben hastayım travma aldım şöyle oldu hep millete yalan atıp acıtasyon yapıyor uzak durmalısın.Benim asla konuşmadığım şeyleri benim adimdan başkalarina söylemişti kendini acındırmak için şok olmuştum duyunca.
Çok üzülüyorum ama yemin ederim en zor anında ben vardım hep . Daha geçen hafta ya senin gibisin bulamam sen benim dostumsun diyordu .

Çok üzülüyorum ama yemin ederim en zor anında ben vardım hep . Daha geçen hafta ya senin gibisin bulamam sen benim dostumsun diyordu .
Sana bir şey söyleyeyim mi bu bahs etdigim kız benim çocukluk arkadaşım birlikte büyüdük her şeyimi paylaştım her anında vardım hep destektim kendisine.
Her zaman böyle olay çıkaran yaygaracı tipdi ama büyüdükce daha da kötüleşti en son beni başka geçici onu asla sevmeyen arkadaşlarına degişti mesajlarını bana gösterdiler başımdan kaynar sular döküldu.Kendisine yol verdim gitti şimdi yalnız kaldı ama ben yalnız değilim.Iki tane en yakın arkadaşımdan böyle bir darbe yedim asla da unutmadım affetmedim.Her dostum söyleyene inanmayacaksın bu hayatta ben asla yapmaz dediklerimden gördüm berbat hiss etdirdi ama onların umrunda bile degilmiş demek ki sadece geçen yıllara zamana üzüldüm.

Sana bir şey söyleyeyim mi bu bahs etdigim kız benim çoculuk arkadaşım birlikte büyüdük her şeyimi paylaştım her anında vardım hep destektim kendisine.
Her zaman böyle olay çıkaran yaygaracı tipdi ama büyüdükce daha da kötüleşti en son beni başka geçici onu asla sevmeyen arkadaşlarına degişti mesajlarını bana gösterdiler başımdan kaynar sular döküldu.Kendisine yol verdim gitti şimdi yalnız kaldı ama ben yalnız değilim.Iki tane en yakın arkadaşımdan böyle bir darbe yedim asla da unutmadım affetmedim.Her dostum söyleyene inanmayacaksın bu hayatta ben asla yapmaz dediklerimden gördüm berbat hiss etdirdi ama onların umrunda bile degilmiş demek ki sadece geçen yıllara zamana üzüldüm.
😩 valla inanın çok üzülüyorum

Yakın kız arkadaşım. Başka arkadaşım olmasını istemiyor.Kıskanıyor . Tek arkadaşım o olsun istiyor.Dun de abimin iş arkadaşı kadının çocuklarına ders anlatmaya gittim . Kahve de içtik onu paylaştım .Bu da görüp sadakatsizsın bana arkadaşlığımıza dıye kadına küfrermiş salak .
Kızlar neye güldüğünüzü anlayamadım ?🥲

Böyle insanlara onların istediklerini vermeyeceksin işte sen onun bütün istediklerine ayak uydurdun. Uzak dur
Bagları kestim ama çok üzgün hissediyorum kendimi. Dün ortak arkadaşımız aradı .Annesi ağlamış o da ağlamış .Annem ağır konuşmuş güya .Yani bilmiyorum tek yakın arkadaşı bendim .Yazmadım demiş arkadaşıma 😢

X