Kızlar sizde de oluyor mu ?

cileklisakiz7

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
79
41
Mesela kuaföre gidiyorsunuz herkesin saçı paylaşılıyor ama sizinki paylaşılmıyor yada müşteriden sayılmıyorsunuz çoğu yerde aynı parayı vermiş olsanız bile. Bir sayfa var özel elbise diktirdim izmirde yaşıyorum benim elbisemle asla ilgilenmediler ertesi gün izmir yolcusu ayşegül hanıma cart curt diye başka bir kadına övgüler yağdırılmış hayır anlamıyorum aynı parayı ben de verdim. Daha sonra bir çiçekçiye gittim çiçek yaptırmaya çeşit beğendim ben onu müşterilerime yapıyorum dedi kadın ben de artık o kadar dolmuşum ki ben müşteri değil miyim deyip çıktım dükkandan gerçekten zoruma gitmeye başladı ben mi abartıyorum

Aksine o kadar cıvıl cıvıl bir insanım ki gülümseme yüzümden hiç eksik olmaz çok şükür ama hiç anlam veremiyorum
düzenli müşteri degilseniz vs ya da iş adamın içine sinmemişse paylaşmıyorlar. Ya da belki bu aşırı Güler yüzlü olmanızdan kaynaklı bu sorun çıkarmaz diyebilirler yüz buluyor olabilirler. Siz beğeniyorsanız sorun yok bırakın paylaşmasınlar. Ben de paylaşım yapılmasını sevmiyorum mesela bende de genelde izin almadan paylaşma var gıcık oluyorum

Bazı kuaförler veya satıcılar kendine gelen daimi müşterilerle kahve içme vs normal bir günde bulusma bile yapıyor yani onları paylaşması bana normal geliyor , sonuçta sizinle o samimiyette değil ise belki hoşlanmazsiniz diye de teklif etmemiş olabilirler . Böyle şeylere takılmayın gerçekten daha ciddi önemli şeyler var bu bir dert değil

Mesela kuaföre gidiyorsunuz herkesin saçı paylaşılıyor ama sizinki paylaşılmıyor yada müşteriden sayılmıyorsunuz çoğu yerde aynı parayı vermiş olsanız bile. Bir sayfa var özel elbise diktirdim izmirde yaşıyorum benim elbisemle asla ilgilenmediler ertesi gün izmir yolcusu ayşegül hanıma cart curt diye başka bir kadına övgüler yağdırılmış hayır anlamıyorum aynı parayı ben de verdim. Daha sonra bir çiçekçiye gittim çiçek yaptırmaya çeşit beğendim ben onu müşterilerime yapıyorum dedi kadın ben de artık o kadar dolmuşum ki ben müşteri değil miyim deyip çıktım dükkandan gerçekten zoruma gitmeye başladı ben mi abartıyorum

Allah baska dert vermesin.

düzenli müşteri degilseniz vs ya da iş adamın içine sinmemişse paylaşmıyorlar. Ya da belki bu aşırı Güler yüzlü olmanızdan kaynaklı bu sorun çıkarmaz diyebilirler yüz buluyor olabilirler. Siz beğeniyorsanız sorun yok bırakın paylaşmasınlar. Ben de paylaşım yapılmasını sevmiyorum mesela bende de genelde izin almasan paylaşma var gıcık oluyorum
Belki de yüz buldukları için olabilir evet

Sosyal medya da tatile giden ailenin yaptığı paylaşımdan sonra evlerinin soyulduğunu öğrendiğimden beri tek bir fotoğraf paylaşmadım.Öncesinde de sevmezdim.Terzinin,çiçekçinin ve kuaförün eski müşterileri,tanıdıkları olabilir.Çok takılmamak lazım.İzinsiz paylaşmak da kişisel haklara saygısızlık gibi geliyor.Toplu fotoğraf çektirildiğinde arkadaşlarıma söylerim.Beni sosyal medya da paylaşmayın.

Demek ki paylaşılınca dikkat çekecek birisi değilsiniz...Parasını verdiğim hizmeti alıyorsam (saç, elbise vs) tamamdır benim için. Neden fazladan ilgi peşinde koşayım ki?

Sohbet muhabbet yapanlara yapıyorlar onları genelde. Biraz girişimci olmak gerekiyor soğuk duruyor olabilir misiniz?

Bu hayatımın her alanında sürekli olan bir şey ve belki de benim için sorun haline gelmeye başlamıştır nedir bu tavır

Merakimdan soruyorum sizi sosyal medyada paylasmadiklarinda ne oluyor? Nasil bir eksiklik hissediyorsunuz? Bir musteriye yapilan cicegi begendiginizde bu baska bir musteri icin dediklerinde ne oluyor mesela? Yani sunda zorunuza gidecek ne var? Aynisindan siz de siparis verirsiniz olur biter.

X