Gebeliğe Hazırlık Kizlar Test Yaptim 2.çizgi çok Siliktii ???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bu sabah test yaptım 2 tane test almıştım günüm geçerse yapıcaktım amaa bugun adetime tam 2 gün kaldı dayanamadım bi tanesini yaptım ilk çizgi hemen belirdi onla birlikte hemen hemen 4-5 dk arayla 2.çizgi gibi bişy oluştu beni yanılıyom bilmiyorum ışığa tuttum iyice belirgin gibiydi karşıdan bakıyorum yok gibi ama iyice baktım bi çizgi var açık pembe bile denilemez ama vardı...adetim geçerse tekrar yapıcam NOT:kızlar bu arada''ufacık bi fikir lütfen''konulu yazımdada yazdım ama cvp yazılmayınca ayrı başlık açtım:1rolleyes:

Asyacım bende de ilk başta çizgi çıkmamıştı bende testi çamaşır makinasının üstünde unutmuşum..Geri geldiğimde silik bir şekilde ikinci çizgiyi gördüm..Heralde çok beklediği için çıktı ikinci çizgi dedim ama hamileymişimde ondan çıkmış :))

inş hamilesindir sabah aç karına yapsan daha belirgin olur artık hadi yap ta bizide bilgilendir bak bu aylar çok berektli oldu hep hamile haberleri duyuyoruz sende eklenirsin inş

inş. hamileyimdir cnm ya testi ayın 23 ünde yapıcam adet günüm 22 si ama 21 i desem daha doğru olur 21 inde gece gelmişti biraz geçsin istiyorum olurda gelir falan üzülmeyim:çok üzgünüm:eşime daha söylemedim ama o hep bebek çalışması yaptığımız için var gibi konuşuyor geçende bişeye ağladım üzme benim veledimi diyor :roflol::roflol::roflol:eek: hep öyledir zaten adetimde gelse destek oluyor sağolsun... ama bu silik çizgiyi ilk size söyledim kızlarrrr o bile bilmiyor zaten silik olunca emin olamadım herşey süpriz gibi duruyor

canım bence sen hamıssın cunkı bende adetıme 2 gun kala yapmıstım benımkıde cok acık ve sılık gıbıydı ve sımdıde 4 aylık hamıleyım hayırlısı olsun senın ıcın bebıs gelyorrrrrrrrrrrrrrrrrr:1rolleyes:

ay cnm benm sağol öyle güzel demişin kii tüylerim diken diken oldu :çok üzgünüm:ama bilemiyorum hafif hafif kasıklarımda ağrı var ve ben bunu adete bağlıyorum tabi bağlamaktan çok olabilirde karnımın alt kısmında bi huzursuzluk var adetin asıl günü yarın gelirsede üzülmiycem söz verdim kendimee a.sbelkide kendimi kandırıcam ama öyle düşünmek zorundayım ama bi dr tanıdığımada sordum silik çıktıysa büyük ihtimal vardır ozaman dedi yinede Allah biliyor bu güzel yorumlarınız cvplarınız için çok tşklerrr kızlarr a.s.

canım inşallah bebiş vardır
bende 5 gün kala yapmaştım silik çıkmıştı ertesi gün tekrar yaptım yine silikti hemen kan testi yaptırdım bekleyemem doğrusu sende kan testi yaptır bütün polikıliniklerde ücretsiz yapıyorlar
ümitlendirmek istemem ama ilk zamanlar adet ağrısı gibi şiddetli ağrılar oluyor
inşallah hamişsindir canım...

Güzelim bence hamşsin.Bendede aynısı olmuştu önce çıkmadı.Sonra çok hafif işey belirdi sadece ışıkta görünüyodu.Kasıklarındaki ağrıyıda orun etme bende aynen adet olacakmışım gibi hissetmiş sık sık tuvalete gitmiştim ama bişey yok.İnşallah yanılmam canım ama benim içime hamiş olduğun doğuyor haberlerini bekliyoruz.

sağolun canlarım yaa..inş. birde kızlar benm adetim tam tamına 31 günde bir oluyor hesaba göre asıl bugün adet olmam gerekirdi ama bugün gelmedi fakat tam cinsel organımın üst kısmında bi ağrı var kasıklara yayılıyor bu ara ara oluyor birde bu sabah felaket bi gaz sancısıyla uyandım bakalım bana adet gelicek gibi geliyor ama inş.cnm dediğin gibidir aynen cnm benmde test ışığa tutunca bayağı belirgindi ama bu şekilde olup hamiş olmayan bazı arkadaşları okudum bu yüzden üzülmemek için yoktur belkide diyorum.. birde bazen bazı ilaçlar hcg değeri konusunda yani 2.çizgiyi tetikliyecek hormon salgılanabiliyormuş bazı ilaçlar yapıyormuş bunu ben zaten gebelik düşündüğümden beri bir kere bile ilaç içmedim başım bile ağrısa içmiyorum o derece önem verdim bu konuya ne olur ne olmaz diye...kızlar elimde bi testim daha var adet gelmezse 2 gün sonra onuda yapıcam olurda yine silik çıkarsa yada çıkmazda dr giderim kanda test yaptımak için çünkü benm adetim 5 aydır gününü saattini bile şaşmadı..

kızlar bu sabah test yaptım 2 tane test almıştım günüm geçerse yapıcaktım amaa bugun adetime tam 2 gün kaldı dayanamadım bi tanesini yaptım ilk çizgi hemen belirdi onla birlikte hemen hemen 4-5 dk arayla 2.çizgi gibi bişy oluştu beni yanılıyom bilmiyorum ışığa tuttum iyice belirgin gibiydi karşıdan bakıyorum yok gibi ama iyice baktım bi çizgi var açık pembe bile denilemez ama vardı...adetim geçerse tekrar yapıcam NOT:kızlar bu arada''ufacık bi fikir lütfen''konulu yazımdada yazdım ama cvp yazılmayınca ayrı başlık açtım:1rolleyes:

merhaba asya.benimde aynı şekildeydiçok silik bir pembeydi çizgi.hatta karşı komşuma gösterdim inanmayıp.ama evet hamileymişim.üstelik adetimi daha 4 gün vardı testi yaptığımda.inşallah sende hamilesindir..allah herkesin kalbine göre versin.sevgiler.a.s.

sağolun canlarım yaa..inş. birde kızlar benm adetim tam tamına 31 günde bir oluyor hesaba göre asıl bugün adet olmam gerekirdi ama bugün gelmedi fakat tam cinsel organımın üst kısmında bi ağrı var kasıklara yayılıyor bu ara ara oluyor birde bu sabah felaket bi gaz sancısıyla uyandım bakalım bana adet gelicek gibi geliyor ama inş.cnm dediğin gibidir aynen cnm benmde test ışığa tutunca bayağı belirgindi ama bu şekilde olup hamiş olmayan bazı arkadaşları okudum bu yüzden üzülmemek için yoktur belkide diyorum.. birde bazen bazı ilaçlar hcg değeri konusunda yani 2.çizgiyi tetikliyecek hormon salgılanabiliyormuş bazı ilaçlar yapıyormuş bunu ben zaten gebelik düşündüğümden beri bir kere bile ilaç içmedim başım bile ağrısa içmiyorum o derece önem verdim bu konuya ne olur ne olmaz diye...kızlar elimde bi testim daha var adet gelmezse 2 gün sonra onuda yapıcam olurda yine silik çıkarsa yada çıkmazda dr giderim kanda test yaptımak için çünkü benm adetim 5 aydır gününü saattini bile şaşmadı..

yerinde olsam yarın ilk iş kan testi yaptırırdım.orada kesin çıkıyo.(ben öyle yapmıştım.)bence kesin hamişsin asyacım.:1hug:

hayırlısı olsun...
inşallah alırsın sevinçli haberi yakın zamanda

selam asyacım. inşallah hamilesindir canım. benimde adet günüm 22 si. çok belirti var. bendemi test yapsam acaba. o tek çizgi varya onu görürüm diye yapmıyorum..

benim o cizgi o kadar aciktiki kac saat sonra cope atacakken farkettim hemde ne adetim gecikmisti ne bisey icimden gelmisti simdi o silik cizgi profilimin yaninda resmi olan kucuk sincap eminim HAMILESINNNNNNNNNN

ayy kıyamam maşallah çok tatlı :nazar:inş.dediğiniz gibidir kızlar bende kan testi düşünüyorum ama diyorum ya geçen bi anda adet geldi dedim ki adetin günü bugündü gelmedi dedim gecesi sular seller götürmüş ortalığı :roflol:işte bundan korktuğum için adetimin bi kaç gün geçmesini bekliycem bugünde tam günüydü gelmedi bide yine gece gelirmişş aman yaa inş. hamişimdir bide ufak ufak kasık ağrısı oluyor diyorum geldi gelcek öyle geliyor :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canim keske bugunde test yapsaydin, daha belirgin cikardi belki..Nasil bekliyorsun ben olsam hic durmaz bugunde yapardim:) Ins. hamilesindir canim...

ben normalde adet günümü tam bilmediğim için 25. gün test yaptım ve senin dediğin gibi çok çok silik bir çizgi belirdi ben ona pek aldırmadım çünki çok silikti aradan 2 gün geçince tekrar yaptım bu sefer daha diğer testen biraz daha koyu çıktı sonra kan testi yaptırdım çok erkenmiş oyüzden çizgiler çok silik birkça gün sonra testi tekrarla biliyorum sabretmek zor ama kesin sonuç için beklemelisin

evt cnm bende ondan beklemek istiyorum testi bugün yapmak istemedim çünkü bugün tam adetimin günüydü diyorum ya geçen ayda tam gelmedi dedim gecesi gelmişsenağlamaböyle olmasın diye yani sonradan üzülmeyim diye bi kaç gün geçmesini beklemeye karar verdim en kısa zamanda yazıcam kızlarr sonucu dua edin bebişim vardır silikte olsa o olduüu içindir inş. beni yanıltmamıştır yanii..:çok üzgünüm:

kızlar hamişte kalmış olcak beklediğimiz adet günü gelice aynı adet ağrısı gibi ağrı oluyormu ?????benm ağrıyor yaa adet ağrısı gibide tam değil gaz sancısı gibi kasıklarda bi huzursuzluk karnımda bi şişkinlik bi dolgunluk hissi var...yoksaa adetmi yolda geliyorr musenağlamahiç bu şekilde olupta hamiş olan varmı arkadaşlarrr yani adet ağrısı gibi ağrı olupta hamiş olduğunu öğrenen ????kızlar çok oluyom belki ama affedin nede olsa ilk bebiş heyecanları :eek::çok üzgünüm:

arkadaşım ateşini ölçüyormusun ateşin ne durumda ayrıca göğüslerde sızlama falan bunlara dikkat et

cnm ateşimi bilmiyorum ama göğüslerim çok şiş acıyor üzerine yatamıyorum o derecee...kasıktaki ağrıda ara ara herzaman değil bi an oluyor işte geliyor diyorum bi an hiç yok :uhm:

X