Kizlar test yaptim

Kivircikkhatun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
748
228
27
Yumurtlamayi ayin 1nde gordum 10 gun oluyo dayanamadim test yaptim negatif atiyorum burayada erken mi yapmışım olsa cikarmiydi kasik agrim var gogus hassasiyetim siskinligim cok fazla :KK43: döngüm 33 gunde bir

Hayali cizgilef gormeye basladim kafayi yedim sanirim :KK43: ne kadar zormus beklemek...

Eklentiler

• 20210611_203909.jpg
    20210611_203909.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 124
  • 20210611_203207.jpg
    20210611_203207.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 123

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-03-2022

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 242 gün kaldı.

kalpÖnümüzdeki 32 gün bebeğin kol ve bacak gelişimi için çok önemlidir. Birkaç saat içinde bebeğin kollarını oluşturacak tomurcuk birdenbire görünecektir. Göremesenizde bebeğinizin kalbinin attığını söyleyebiliriz. Gün içindeki dinlenme zamanlarını planlayarak yorgunluğunuz ile baş edebilirsiniz. Planlı günlük yaşam sizi yorgunluktan uzak tutacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

AyseeCann

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
203
526
26
Maalesef yok gibi😔 rabbim zamanında herseyjn hayırlısını nasip etsin hakkınızda

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 332 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :75 Kg.

LOTUS0

Adele, mülkün temelidir.🤤
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
8.135
16.983
Bir gördüm bir görmedim gibi oldu. Gecikmeyi bekleyin. Boyle erkenden ogrenmek size bie yarar saglamaz malesef. Stres yapar bebege zarar verirsiniz.

Kivircikkhatun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
748
228
27
Bir gördüm bir görmedim gibi oldu. Gecikmeyi bekleyin. Boyle erkenden ogrenmek size bie yarar saglamaz malesef. Stres yapar bebege zarar verirsiniz.
Cok haklisin ama geçmişte dis gebelik ameliyati gecirdigim icin cok tedirginim sanki anne olamayacagim gbi geliyor :KK43: Allah kimseye aratmasin

kalpÖnümüzdeki 32 gün bebeğin kol ve bacak gelişimi için çok önemlidir. Birkaç saat içinde bebeğin kollarını oluşturacak tomurcuk birdenbire görünecektir. Göremesenizde bebeğinizin kalbinin attığını söyleyebiliriz. Gün içindeki dinlenme zamanlarını planlayarak yorgunluğunuz ile baş edebilirsiniz. Planlı günlük yaşam sizi yorgunluktan uzak tutacaktır.

Kivircikkhatun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
748
228
27

LOTUS0

Adele, mülkün temelidir.🤤
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
8.135
16.983
Cok haklisin ama geçmişte dis gebelik ameliyati gecirdigim icin cok tedirginim sanki anne olamayacagim gbi geliyor :KK43: Allah kimseye aratmasin
Olursun insallah. Insallah simdi de vardir. Gecikince bir daha test yap. Dış gebelik yine erken haftalarda belli olmaz. Beklemen icin sabir diliyorum sana.😊

Kivircikkhatun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
748
228
27
Olursun insallah. Insallah simdi de vardir. Gecikince bir daha test yap. Dış gebelik yine erken haftalarda belli olmaz. Beklemen icin sabir diliyorum sana.😊
Canim cok sag ol insallah ❤