Kızlar testime bakabilir misiniz lütfennn ?

Usludeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
102
34
29
Merhaba kızlar
Bu ay adetim 3 gün gecikti ve test yaptım Bir gün aralıklarla. Bu kaset testlerde pozitif silik çizgi olsa da hamıle olmama yani yanıltma payı var mı acaba tecrübelerinizi paylaşır mısınız lütfen hamişler böyle olup hamıle kalanlar var mı (eğer varsa ilk hamileliğim olacak inşallah)

Eklentiler

• photo-output.jpeg
    photo-output.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 213
Merhaba kızlar
Bu ay adetim 3 gün gecikti ve test yaptım Bir gün aralıklarla. Bu kaset testlerde pozitif silik çizgi olsa da hamıle olmama yani yanıltma payı var mı acaba tecrübelerinizi paylaşır mısınız lütfen hamişler böyle olup hamıle kalanlar var mı (eğer varsa ilk hamileliğim olacak inşallah)
Canımmm inşallah hamilesindir benimde aynı şuanda cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_20240110_064403_178.webp
    116,3 KB · Görüntüleme: 70
İnşallah canım ama senınkı sanki kesin gibi gittikçe koyulaşmış çünkü

Merhaba kızlar
Bence sizin göbüşte bir fasulye var testiniz bariz pozitiv

Bence sizin göbüşte bir fasulye var testiniz bariz pozitiv
Ayyy inşallah öyledir ya ☺️☺️ kafamı karıştıran nokta acaba yanılma payı olabiliyor mu böyle çıkıpda kan da negatif çıkan varmı dır 🤔 umuda kapılıp kan testi verip de hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ilk hamileliğim olacak eğer olursa çünkü

Ayyy inşallah öyledir ya ☺️☺️ kafamı karıştıran nokta acaba yanılma payı olabiliyor mu böyle çıkıpda kan da negatif çıkan varmı dır 🤔 umuda kapılıp kan testi verip de hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ilk hamileliğim olacak eğer olursa çünkü
Bir hafta daha bekleyin Bari ultrason da olursa kalp atislarini duyarsiniz ben duymadim acikcasi yanilmayi o ksmi bilemem

Var gibi bence. Yine de testlerin yanilma payi olabilir. En guzeli yarin sabahtan kan verin netlessin.

Merhaba kızlar
Var bariz, kan verin bence 😊

X