Kızlar testime bakar mısınız çok heyecanlıyım :))

kumrukuss

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2022
27
20
23
Biz yaklaşık 4-5 aydır esimle denemelere başladık adetim düzenli olduğu için yumurtlama günlerimi biliyorum yani zaten takip etsekte etmesekte libidomuz biraz yüksek olduğu için bizim birlikteliğimiz düzenli oluyor ben kontrole gittim herhangi bir problemim yok eşiminde aynı şekilde belirtilerime gelince aşırı ateş basması oluyor özellikle ayaklarımın altı ara ara kasıklarıma şancı şeklinde ağrılar giriyor reglime 3 gün var dayanamayıp test yaptım arkadaşım sanki belirsiz bi çizgi olduğunu söyledi ama size de çok sormak istiyorum bi bakabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin insallah

Eklentiler

• 20220916_175235.jpg
    20220916_175235.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 129
  • 20220916_174030.jpg
    20220916_174030.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 134
Ben de çizgi göremedim . Bir de yumurtalama günler herkesin farklıdır ☺️ Mesela ben adetimin son günü hamile kaldım 😅 odaklanmayın akışa bırakın. Ha bir de erken gebelik testi daha iyi olurdu, bu testlerde gecikme olması daha net sonuç verir .

Ben de ne yazık ki göremedim canım Allah gönlüne göre versin 🙏
Aminn sizinde inşallah
Ben de çizgi göremedim . Bir de yumurtalama günler herkesin farklıdır ☺️ Mesela ben adetimin son günü hamile kaldım 😅 odaklanmayın akışa bırakın. Ha bir de erken gebelik testi daha iyi olurdu, bu testlerde gecikme olması daha net sonuç verir
Ben de çizgi göremedim . Bir de yumurtalama günler herkesin farklıdır ☺️ Mesela ben adetimin son günü hamile kaldım 😅 odaklanmayın akışa bırakın. Ha bir de erken gebelik testi daha iyi olurdu, bu testlerde gecikme olması daha net sonuç verir .
Reglim 3 gün var umarım olur çok teşekkür ederim 🙏🙏

X