Kızlar testime bakıp anlamama yardımcı olur musunuz

aymudu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
9
0
28
Merhaba ilk kez yazıyorum buraya. Beklenen adet tarihim 05.12.23 tü, öncesinde bir şüphem vardı ve artimed erken Gebelik testinden yaptım ilk idrarla ve silik çizgi gördüm. Hemen kan vermeye gittim fakat 0,138 çıktı. Sonrasında reglim gecikti ve yine erken gebelik testleri yaptım artimed testte yine silik çıktı bazılarında ise negatif çıktı. 08.12.23 ye doktora gittim ve ultrasonla kontrol etti kist vs olmadığını söyledi kan testi istedi. Kan testini verdim ama e nabiza düşen sonuçtan hiç bir şey anlamadım açıkçası değer belirsiz diyor ve hala regl olamadım.. bir fikri olan var mıdır

Eklentiler

• IMG_20231210_233001.jpg
    IMG_20231210_233001.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 387
Merhaba ilk kez yazıyorum buraya. Beklenen adet tarihim 05.12.23 tü, öncesinde bir şüphem vardı ve artimed erken Gebelik testinden yaptım ilk idrarla ve silik çizgi gördüm. Hemen kan vermeye gittim fakat 0,138 çıktı. Sonrasında reglim gecikti ve yine erken gebelik testleri yaptım artimed testte yine silik çıktı bazılarında ise negatif çıktı. 08.12.23 ye doktora gittim ve ultrasonla kontrol etti kist vs olmadığını söyledi kan testi istedi. Kan testini verdim ama e nabiza düşen sonuçtan hiç bir şey anlamadım açıkçası değer belirsiz diyor ve hala regl olamadım.. bir fikri olan var mıdır
Maalesef yok. İdrar testlerinde silik çıktığında duyarlılığı en azından 10 gibi bir değer olur o da kanda mutlaka çıkardı

Artımed silik çizgi çıkarıyor sürekli maalesef. Ayrıca kanda da negatif gözüküyor.

Anladım teşekkür ederim 🌸 bu ay çok ümitliydim halbuki kısmet değilmiş ne diyelim 🤷🏻‍♀️
Devam canım maalesef her şey uygun olsa bile gebe kalma şansı yüzde yirmi gibi bir şey benim ilk gebeliğim tek ilişkide olmuştu kürtaj oldum maalesef şimdi olmuyor mesela akışına bırakmak lazım biraz da

Devam canım maalesef her şey uygun olsa bile gebe kalma şansı yüzde yirmi gibi bir şey benim ilk gebeliğim tek ilişkide olmuştu kürtaj oldum maalesef şimdi olmuyor mesela akışına bırakmak lazım biraz da
Üzüldüm sizin adınıza :KK43: umarım en kısa vakitte sağlıkla kucağınıza alırsınız bir bebiş 🌸 haklısın akışa bırakmak lazım ama çok isteyince sanırım bırakamıyoruz..

Anladım :KK43: peki geç döllenme vs olma ihtimali var mıdır acaba. O ne zaman belli olur
Artımed alma asla. Predoctor güvenilir ben onunla daha adetime 1 hafta varken öğrendim. Hassas baya. Geç yumurtlama olduysa belki bir ihtimal bekleyin inşallah kısa sürede güzel haber alın. Bende böyle sabırsızlanıyordum

Merhaba bende ilk kez yazıyorum e nabızda gözüken sonucunuza göre hamile değilsiniz benimde sürekli böyle oluyo çünkü o sıfırın 10 üzeri olması lazım bildiğim kadarıyla benim reglimden 4 gün geçti gebelik testi yaptım pozitif çıktı sonra bi tane daha yaptım yine pozitif çıktı kan verdim 0,100 çıktı ama bütün belirtilerim var daha kese oluşmadığı için kanda çıkmamış olabilir dendi bana da o yüzden şuan bekliyorum daha sonra tekrar kan vereceğim inşallah hayırlı bi haber alabilirim rabbim isteyen herkese nasip etsin 🥹🌸

X