Saç Uzatma Yöntemleri Kızlar turplu suyla ilgli acil!!!!!

tuqcee_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
139
0
kızlarr burda baya bi konuşulmuş turplu suyun saç uzattığı... bide ypranmş saçları döküyo yenileri gelio demsnz... ya benm saçlarm tamamen yıpranmış yanii eğer öyle bişe varsa hepsi dökülür ve kel kalırım o zamanda saç uzatmann manası kalmaz mahvolurum:S ne diosunuz arkadaşlar bnm durumda olupda bu bakımı yapan varmı nolur yardımcı olunn.. :Saruboceq:

biotin kullanmalısın. saç dökülmesini engelliyor yenilerini de çıkarıyor. kel kalan erkekler de kullanıyor bu vitamini.

kızlarr burda baya bi konuşulmuş turplu suyun saç uzattığı... bide ypranmş saçları döküyo yenileri gelio demsnz... ya benm saçlarm tamamen yıpranmış yanii eğer öyle bişe varsa hepsi dökülür ve kel kalırım o zamanda saç uzatmann manası kalmaz mahvolurum:S ne diosunuz arkadaşlar bnm durumda olupda bu bakımı yapan varmı nolur yardımcı olunn.. :Saruboceq:

ehehe alemsin yaa =)) Yok öle bişi kel felan kalmassınn =)
Saçlarınnn yenileniyo işdeee ..=)) dert etme gönül rahatlığıyla kullan =)
opuyorumnanaktan

kel fln bırakmaz yaa öyle seymi olur bende kullandım ama ne faydası oldu nede zararı :ecrin_bebek:

yok canım hepsini dökmez,dökemez zaten o sadece bi sebze en kötü ne yapabilir ki:)

ya ne blm yıpranmş saçları dökp yenisini çkarıo dedler de o zmn hepsi gderki bnm:KK70:::

ya ne blm yıpranmş saçları dökp yenisini çkarıo dedler de o zmn hepsi gderki bnm:KK70:::

Bu yenileme işlemeni zamana yayıyo canımm ....
Öyle pat dıye saclar dökülmüyoo :KK70::KK70:. Benım saclarım normal seyirinde dökülüyo suan..

Sen uzamasını istiyosan bir an önce kullanmaaya başlaa =)

canim dene derim ben turplu suyu bide badem yagini zeytin yagiyla ve yumurtayla karistirip sacinda 20-30 dk beklet yika badem yaginin gürlesmeye ve saci t´parlamaya etkisi varmis ben kendim turplu suu kullaniyorum dökülmeyi kesti bende ama bünyeden bünyeye degisir

X