KIZLAR YARDIM EDIN ÇOK KOTUYUM

lahmacunlar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
27
0
Kızlar 3 senelik sevgilim var ve her tartıştığimizda benim aramami bekliyor bu 8 aydır düzelmisti. Hep o arıyoedu. 1 senedir aynı evi paylaşıyoruz daha dün evlilikten konuşurken birden eve geldi vay efendim bana neden telefonda surat yapıyorsun üstüme yürüdü bana el kaldırmaya kalktı çok şiddetli vurmadi. Bende o kızgınlikla ona olan duygumun kalmadığını söyledim. Sonra pişman oldum aradım cevap vermeyince gururuma YediRemedies. Dahası. Msj attım bana el kaldıran erkeği arayacak değilim eşyalarını bodruma koydum gel al diye o da çocuklardan birini gonderip aldırdı. Şimdi 3 gundur durmadan aradım açmaDi. Şimdi aramayı bıraktım . Ne yapmalıyım kızlar nolur yardım edinn

3 senedir bir sevgilim vardı ve tartıştık onu aramamak için ne yapmalıyım çünkü o da aramıyor benimde aramamam lazım taktik verebilirmisiniz

3 senedir bir sevgilim vardı ve tartıştık onu aramamak için ne yapmalıyım çünkü o da aramıyor benimde aramamam lazım taktik verebilirmisiniz
Anladım. :)
Neden tartıştınız? gibi bir soru sormayacağım.
Sorum şu: tartışma sonucu şiddetli miydi? Sonuç olarak ayrılık oldu mu?
Aramamanız için şöyle öneride bulunabilirim: Dikkatinizi geçici olarakta olsa hobilerinize yöneltin.onu şuan aramamak için yakın arkadaşınıza odaklanın onun yerine yakın arkadasınızı 1 arıyorsanız 2 kere aramış olun :KK66:
Kadınlar kulübüne daha çok girin :KK70: burada konudan bol ne var :KK66:

Şiddetliydi evet ben bitti dedim duygu kalmadı dedim. olur ya sinirlilik hali şimdiyse pişmanım ilk gün arar diye bekledim sonra 3 gun aradım. Açmadı hiçbir şekilde 2 gün oldu şimdi aramıyorum. Bana bişey soylemiyor bitti derdi. Sizce en fazla kaç gunde gelir . Çünkü çok özledim onu

Şiddetliydi evet ben bitti dedim duygu kalmadı dedim. olur ya sinirlilik hali şimdiyse pişmanım ilk gün arar diye bekledim sonra 3 gun aradım. Açmadı hiçbir şekilde 2 gün oldu şimdi aramıyorum. Bana bişey soylemiyor bitti derdi. Sizce en fazla kaç gunde gelir . Çünkü çok özledim onu
Sizi üzmek istemem ama şiddetli tartışma sonucu sinirlede olsa ilişkiyi siz bitirmişsiniz:110:
Erkek arkadaşınızda doğal olarak madem öyle diyerek oda sinirle geri dönmemiş :/ bide siz aramışsınız açmamış sinirinden ve gururundan olsa gerek:KK51:
Sizi çok seviyorsa siniri geçtikten sonra aramalarınızda cevap verebilir.Cevap vermezse karşısına çıkın telefonda özürle pişmanlıkla olucak işler değil :KK12:
Sizi karşısında görür,pişman olduğunuzu görürse yumuşar diye düşünüyorum:KK51:
Umarım tartışmanız aradaki kırgınlığı telafi edebilecek boyuttadır:KK51:

X