Kızlar yardım lütfen..:((

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
535
6
43
kızlar oğlum normalde günde iki üç kez kaka yapardı ama şimdi bir gün hiç kaka yapmadıgı oluyor ertesi gün yapıyor bugünde ikinci gün olucak hala kaka yapmadı sizce normal mi neden kaynaklanıyo olabilir kabızmı oldu acaba bana akıl verin kızlar anormal bir durummu var hiç böyle olmamıştı dün kaka yapmadı bugünde bu saat oldu hala tık yok ne yapabilirim kızlar böyle olan var mı aranızda.....senağlamasenağlama

canım dur bakalım bi panik olma hemen kabızlıktır mama veriyorsan. emziriryorsanda olabiliyormuş arada kabızlık. yada sütünde azalma varmı böyle birşeyin farkındamısın anlarsın kendini

canım dur bakalım bi panik olma hemen kabızlıktır mama veriyorsan. emziriryorsanda olabiliyormuş arada kabızlık. yada sütünde azalma varmı böyle birşeyin farkındamısın anlarsın kendini

yok canım benim sütümde azalma yok bende anlamadım sürekli düzenli çıkan çocuk iki gündür yapmıyor bende evham yapıyorum doktordan da yeni geldik hiç bir seyi yoktu ozaman biraz bekliyim diyorum bakalım yapıcak mı öyle ararım olmazsa çok mu panigim ben yaa off...:nazar:

aynen canım bu konuyu özellikle dokoruma sordum çok normal 1 haftada 1 kere bile yaparlar yeterki renhi yeşil sümüğümsü ve aşırı kokulu olmasın dedi

aynen canım bu konuyu özellikle dokoruma sordum çok normal 1 haftada 1 kere bile yaparlar yeterki renhi yeşil sümüğümsü ve aşırı kokulu olmasın dedi

öylemi sagol canım ya içimi rahatlattın biraz acaba diyorum doymuyomu sütüm yetmiyomu ama sütümde geliyo on tane sey geçiyo kafamdan yaa ilk defa böyle oluyo yapmadıkça içime sıkıntı geldi valla

benimde geçen hafta yapmadı. dr. normal dedi 3 gün yapmazsa bir fitil verdi kullan dedi. hava değişiminden, sütün az olmasından kaynaklanabilirmiş.daha sık emzirdim rahat yapmaya başladı.

fitil verince bünyesini fitile alıştırıyormuşsunuz onuda araştırdım :))
bence 3-4 gün bekle halada yapmazsa zeytinyağı ile poposundan uyandır.
içir derler ama aldığı devit3 te zaten zeytinyağı var.
kabız olsa çok ıkınır çok ağlar canım inş değildir. ama dediğim gibi normalmiş
rica ederimm :)

canım benim oğlumun altı günde bir yaptığıda oluyo kakasını, ama kabız şeklinde değil. doktorumuza sorduk 5 güne kadar normal dedi, tabi eğer kabız şeklinde değilse ve bebek bundan rahatsız olmuyorsa. sen bebeğinin bundan rahatsız olup olmadığına dikkat et bence, ona göre davran.

sakin ol canım kardelende yapmıyordu 4-5 günü buluyordu kaç tane doktora sordum hepsi anne sütü alan bebeklerde olur dedi eğer sıkıntısı yoksa ıkınma ağlama gibi normalmiş haftada bir yapan bile varmış bizimki şimdi düzene girdi günde 1 kere yapıyor artık

sagolun kızlar yaa iyiki varsınız içimi rahatlattınız valla bugün üçüncü gün hala yapmadı ama sıkıntılı degil gayet mutlu gözüküyo ağlama falan yok çok sükür umarım bugün yapar bekliyim bakalım gerçekten tşk ederim içim rahatladı :1hug::1hug::1hug::1hug:

sorun yapma hayatım..benim oğlum 1 aydır nerdeyse haftada 1 yapıyor..o da fitille...ama sorun yok diyor doktorumuz..barsak gelişimi sırasında olabiliyormuş böyle durumlar...ilk defa bu sabah kendi kendine yaptı oğluım..demekki gerçekten düzene giriyor bir süre sonra..kızlar popoyu mümkün olduğunca uyarmayın...kafa iç basıncını artmasına ve tehlikeli sonuçlara neden oluyormuş..bu arada fitil için bizim gittiğimiz prof. alışkanlık yapmaz...meyve ye geçince zaten barsaklar otomatik olarak düzene girer...4. günü fitil verme konusunda geçirme dedi...

sorun yapma hayatım..benim oğlum 1 aydır nerdeyse haftada 1 yapıyor..o da fitille...ama sorun yok diyor doktorumuz..barsak gelişimi sırasında olabiliyormuş böyle durumlar...ilk defa bu sabah kendi kendine yaptı oğluım..demekki gerçekten düzene giriyor bir süre sonra..kızlar popoyu mümkün olduğunca uyarmayın...kafa iç basıncını artmasına ve tehlikeli sonuçlara neden oluyormuş..bu arada fitil için bizim gittiğimiz prof. alışkanlık yapmaz...meyve ye geçince zaten barsaklar otomatik olarak düzene girer...4. günü fitil verme konusunda geçirme dedi...

tşk ederim canım ya şimdi doktora mail attım normal bir hafta bile yapmayabilir yazmış anne sütü alan bebeklerde görülen bir durummuş bakalım ne zaman yapıcak okudukça rahatladım valla çok evhamlı bir insanım ben çokkk akıl danışacagım bir insanda yok burası benim için büyük nimet iyiki varsınız kızlar hepinizi öpüyorum....ŞenizŞeniz

X