kızlar yardım nolurr

izmirhayal

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.834
24
39
kızlar dün idrar testi yaptım ikinci cizgi cıkmıstı silikti ama vardı adetime 2 gün var bu arada fakat bugün yaptıgımda çizgi yok cok üzüldüm kan testi yaptırdım 4 te alcam böle bişi olup hamiş olan varmı kızlarr

yokmu yorum yapcak kimse

canım daha önce başıma böyle bişey gelmedi ama bu testler cokda saglıklı olmuyo yani kesin sonucu bekle bence kan tahlilini yani.inşallah canım vardır bebğin canım sıkıntı yapma duadan başka bişey gelmez elimizden.dualarım seninle sende bana dua et.:teselli::Saruboceq:

merhaba işallah hamilesimdir benim adetim 10 gün geçmişti evde çıkmadı hastanede yaptılar kanda ozamn birbuçuk aylık olmuştu varsa kesin çıkar

Canım öncelikle inşallah hamişsindir,

Fakat anlattığın olay aynen geçen ay benim başıma geldi.

Test yaptık resmen çift çizgi,

Oldu bu iş dedik,

Ertesi günkü testte negative ve nihayetinde hamile değilim

Güzelim ya, ben foruma çok sk girmediğim için listeye bakıyordum ve seni hamile görünce tebrik mesajı da yazmıştım. Ama kalbini ferah tut, pozitifte pek yanılmaz test biliyorsun. ıkinci test algılamamıştır belki hormonu. Bence bir sorun yok, az kaldı saat 4'e.

Hadi 20 dakika kaldı güzel haberler ver bize. Ben de çok meraklandım. Dualarımız seninle Allah gönlüne göre versin.

Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Hatta 2 gün sonra aynı şeyleri yaşayacağımdan eminim ama bu sefer üzülmemeye kararlıyım her şeyde bir hayır vardır diye düşünüyorum. Demek ki doğru zaman bu değilmiş. Güçlü olmaya çalış. Gelecek ay inşallah.

X