Kızlar Yardım ..

RABARBA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
2.245
13
10. Günümdeyim yanaklarım, alnım ve gözlerim çok şiş.. Yüzüm sanki başka birinin yüzüymüş gibi duruyo. Geçicek bu şişlikler diyorum ama moralim yavaştan bozulmaya başladı. Şişlikler için sizin öneriniz var mı ?

şişlik için yapıcak bişey yok benm bildiğim..zaman en ii ilaç..bünyeyle alakalı biraz yemene dikkat et..et ve meyve ye..geçmiş olsun..

cnm çok geçmiş olsun, bir an önce şişliklerinin geçmesini diliyorum
inan tavsiye edeceğim bi yöntem yok çünkü ben henüzameliyat olmadım
bende korkuyorum şişlilk ve morluklardan çünkü benimde cildim çok hassas maalesef:1no2:

şişlikler olmas gereken şeler.herkezin başından geldigeçti...sabrlı ol özel bişey yapmana gerek yok zaman ....zamanla düzelicek..korkma öyle kalmıyor..

cnm çok geçmiş olsun, bir an önce şişliklerinin geçmesini diliyorum
inan tavsiye edeceğim bi yöntem yok çünkü ben henüzameliyat olmadım
bende korkuyorum şişlilk ve morluklardan çünkü benimde cildim çok hassas maalesef:1no2:

morluklar ve şişlikler için senindekorkmana gerek yok.morluk çabuk geçiyor şişlikte cildine göre zaman içinde düzeliyor..şişlerin inmesi çok yavaş olan bişey..ayları buluyor muş. ödem olduğu için masaj öneriyor çoğu doktor ve çift yastık..ama zamanla zaten hepsi geçiyor...ama takviye yapayım dersen bol bol su içmek tuzu az yemek ödem atmaya faydalı

bol bol su iç canım bide dik pozisyonda yat(koltukta oturarak falan yani,başının altına yastık koyup)

X