Kızlar yetişin..!

snowomen

Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2017
6
16
Artık beynim durdu ve buraya üye oldum...
Tam bir ay önce banyoda ki makinemin üstüne elimdeki yüzüklerimi çıkartıp koydum.. Ertesi gün de temizlik yap ev işleriyle uğraştım ama hiç o yüzüklerimi takmadım o günün akşamında yüzüklerimin arasındaki alyansım birden kayboldu.... Çıldırıcak noktaya geldim... Her yeri ara ara yok banyoyu alt üst ettim yok.. yüzük sanki uçtu.. benim için çok değerli bir yardım edin bacım yahuu... :/

Artık beynim durdu ve buraya üye oldum...
Tam bir ay önce banyoda ki makinemin üstüne elimdeki yüzüklerimi çıkartıp koydum.. Ertesi gün de temizlik yap ev işleriyle uğraştım ama hiç o yüzüklerimi takmadım o günün akşamında yüzüklerimin arasındaki alyansım birden kayboldu.... Çıldırıcak noktaya geldim... Her yeri ara ara yok banyoyu alt üst ettim yok.. yüzük sanki uçtu.. benim için çok değerli bir yardım edin bacım yahuu... :/
Eve sizden başka kimse gelmediyse yanlışlıkla makinenin içine kaçmasın çamaşır arasında vs yada makinenin altına falanda düşmüş olabilir.

Bunun için nasıl bir yardım bekliyorsun ki, evini bilmeyiz düzenini bilmeyiz makinenın üzerine koyduysan bundan eminsen makinenin etrafına iyice bak...

Çocuk varmı? Belki o kurcalamıştır bir yere bırakmıştır...

Bu ihtimaller dışında birşey gelmiyor aklıma...

Makina çalıştırdıysanız kaymıştır altına filan. Başka nereye gidecek ki? Evde sizden başka kimse yoksa öyle olmuştur yada başka yere koyup unutmuş olabilirsiniz.

Vallahi kızlar 1 yaşında bir bebeğim var ama mümkün değil şeytan aldı götürdü banyoya baktımevi bile aradım taradım yok eve gelen giden de olmadı delirecem artık..
Çamaşırlarımıda banyoda silkeler asarım odama ama yok yok işte ne yapıcağımı bilemedim ondan yazmak istedim sizlere

Vallahi kızlar 1 yaşında bir bebeğim var ama mümkün değil şeytan aldı götürdü banyoya baktımevi bile aradım taradım yok eve gelen giden de olmadı delirecem artık..
Çamaşırlarımıda banyoda silkeler asarım odama ama yok yok işte ne yapıcağımı bilemedim ondan yazmak istedim sizlere
Sen yinede kakasina bak yutmus olabilir

Ibrahim bin Ethem hazretlerinin ruhuna 3 ihlas 1 fatiha oku ve dua et kaybettigin yüzüğü bulmak için..Bulursun inşallah

Benimde tektaşımla alyansım kayıp temmuz ortasından beri vallahi..

Bi çare bulursan banada söyle, konu açmak hiç aklıma gelmedi, çok fikirsizim heralde :KK53:

X