Gebeliğe Hazırlık Kızlar yine ikinci silik çizgiiii

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlarr adetime bugün itiraben 3 gün kaldı pazartesi falan olmam gerekiyor ve dünya bir başlık açmıştım ve dayanamadım dün gece yatmadan önce test yaptım ilk 5 dk. bişey göremedim ve sanırım yok diyerek yattım ve sabah kalktığımda baktım ve yine o silik ve belirğin 2. çizgi vardı ne yapacağım ben yardım edin daha öncede sayısını bile unuttum okadar çok test yaptımki eğer negatifse hiç bir şekilde isterse 2/3 gün beklesin hiç çizgi çıkmıyor yani bu benim çizgim ne zaman hangi dk. oluştu bilmiyorum ama olmasa hiçbir şekilde çıkmazdı daha öncekiler gibi diyorum...
birde dün akıntıyla karışık bir damla pembe bişey gelmişti ve hala başka bir şey gelmedi
neyim ben ya hamilemiyim değilmiyim dr. gitmeyi düşünüyorum ama daha yine erkense kanda yine çıkmazsa diye korkuyorum ama eğer geç döllenme olduysa bana kalırsa 15-16. günde hamile kaldım büyük bir ihtimalle o yüzden anca bugün yarın en erken kanda belli olur en iyisi günümü mü bekleyeyim ne yapayım arada kalmak çok kötü ya kızlar inanın iyice kafam karıştı tatlicadiarzu

canım bana hamilesin gibi geliyor... çünkü gebelik testleri bişey yoksa kesinlikle negatif gösteriyo.. 2. çizgi bugüne kadar ne kadar yaptıysam göremedimm... ben ce hamilesindir..adetini bekle bir iki gün geçtikten sonra tahlil yaptırırsın tekrar...

ii de idrarda çizgi çıktığsa kanda da çıkar kesin sonuç.sen bence git bi kan testi yaptır böle kafan karışıyo başka bişey olmuyo

Milkshake bence biraz rahat ol ve kafana takma. Kaç gün gecikti reglin? Başka siteden takip ettiğim bir arkadaş ta senin gibi idrarda çift çizgiyi gördü ama kan testinde negatif çıktı. Sonra doktora gittiğinde yumurtasının çatlamadığını öğrendi. İnşaallah hamilesindir ama lütfen biraz sakin ol. Eğer bebek varsa daha ilk günden çocuğu stres topu yaptın maaşallah.

daha çok erken..o testlere çok fazla güvenmeyin.hele bir bekleyin bakalım adet döneminizde gecikme olacak mı...eğer olursa hemen kan tahlili yaptırıp kesin çözüm alırsınız...ama şimdiden umutlanır da eğer adet olursanız hayal kırıklığı yaşamanızı istemem..allah gönlünüze göre versin...
sevgiler...

merhaba.inş. hamilesindir arkadasım.bende adetime 4 gun kala yaptım idrar testi negatif cıktı şimdi de regl belirtilerim başladı bekliyorum.en iyisi gidip kan testi yaptırman..kafan rahat eder.

ay canım bilmiyorum valla inan hamile olsamda olmasamda bir inan üzülmeyeceğim ama böyle ortada kalmak o tedirginliği yaşamak çok kötü işin kötü yanı dr. ayın 1'den 9'na kadar tatilde ne yapcam bilmiyorum eşim istersen yarın git diyor dr. tatile çıkmadan ama anca dün bebişimiz dün yerleştiyse o gelen pembemsi kanama yerleşme kanamasıysa en erken kanda 2 gün sonra falan çıkar ama yine erkense tekrar çıkmazsa diye gitmeye korkuyorum anca adet günüm geçtikten sonra gideyim diyorum ama ozamanda dr. yok :1no2:

Canım bekle istersen tabi bekleyebilirsen zaten 3 günün kalmış yine kan tahlinin sonucu hüsranla sonuçlanmasın insan çok kötü oluyo ya negatif çıkınca inş. hamişsindir Allah gönlüne göre versin canım ama biz bu stresle biraz zor hamiş kalırız gibime geliyo...

ay canım bilmiyorum valla inan hamile olsamda olmasamda bir inan üzülmeyeceğim ama böyle ortada kalmak o tedirginliği yaşamak çok kötü işin kötü yanı dr. ayın 1'den 9'na kadar tatilde ne yapcam bilmiyorum eşim istersen yarın git diyor dr. tatile çıkmadan ama anca dün bebişimiz dün yerleştiyse o gelen pembemsi kanama yerleşme kanamasıysa en erken kanda 2 gün sonra falan çıkar ama yine erkense tekrar çıkmazsa diye gitmeye korkuyorum anca adet günüm geçtikten sonra gideyim diyorum ama ozamanda dr. yok :1no2:

BENCE BU KADAR MUALLAKTA İSE BİR POLİKLİNİK YADA KLİNİĞE GİDİP Bİ KAN TESTİ YAPTIR ZATEN REGLİNE 3GUN KALMIŞ BEBİŞ VARSA KANDA ÇIKAR BENCE..BOYLE KENDİNİ YİYİP BİTİRMEKLE ELE BİŞE GEÇMEZ Kİ CNM a.s.

merhaba arkadaşlar
biliyorsunuz benimde dün 2. çizgim silik çıkmıştı
sonra gidip kan testi yaptırmıştım
kan testinde çıktı
bence sende kan testi yaptır

kızlarr adetime bugün itiraben 3 gün kaldı pazartesi falan olmam gerekiyor ve dünya bir başlık açmıştım ve dayanamadım dün gece yatmadan önce test yaptım ilk 5 dk. bişey göremedim ve sanırım yok diyerek yattım ve sabah kalktığımda baktım ve yine o silik ve belirğin 2. çizgi vardı ne yapacağım ben yardım edin daha öncede sayısını bile unuttum okadar çok test yaptımki eğer negatifse hiç bir şekilde isterse 2/3 gün beklesin hiç çizgi çıkmıyor yani bu benim çizgim ne zaman hangi dk. oluştu bilmiyorum ama olmasa hiçbir şekilde çıkmazdı daha öncekiler gibi diyorum...
birde dün akıntıyla karışık bir damla pembe bişey gelmişti ve hala başka bir şey gelmedi
neyim ben ya hamilemiyim değilmiyim dr. gitmeyi düşünüyorum ama daha yine erkense kanda yine çıkmazsa diye korkuyorum ama eğer geç döllenme olduysa bana kalırsa 15-16. günde hamile kaldım büyük bir ihtimalle o yüzden anca bugün yarın en erken kanda belli olur en iyisi günümü mü bekleyeyim ne yapayım arada kalmak çok kötü ya kızlar inanın iyice kafam karıştı tatlicadiarzu
inşallah hamilesindir. allah gönüllerimize göre versin.gül düşünürsen gül, diken düşünürsen diken olur diyoya mevlana gül düşünde gül olsun arkadaşım........

bence hamilesin idrarda çıktıysa kanda kesin çıkar bence kan tahlili yaptır böyle belirsizlik içinde beklemek çok kötü senin için hayırlısı neyse o olsun inşallah canım :)

kızlar ya kahverengi lekelenmem geldi şimdi bu ne ya daha öncede adetimden 2 gün önce gelirdi ama ne bilim şimdi yerleşme lekelenmesimi yoksa adet içinmi bilmiyorum bugün kan testi için geç kaldım burada özel bir klinik falan yok hafta sonu falan tahlil yapabileceğim kafamı karıştıran dün gece yine test yaptım bu sefer başka markaydı diğerlerinden değişik acon marka ve ikinci silik çizgi yine vardı o yüzden bu lekelenmeyi adırt edemiyorum ne yapcam ben ya adet günümü beklemekten başka çare gözükmüyor ama o güne kadar iyice gerileceğim tamam olmazsa daha zamanı vardır elbet bir gün olacak ama hepiniz beni çok iyi anlarsınız böyle ortada kalmak aklının karışması çok kötü

kızlar ya kahverengi lekelenmem geldi şimdi bu ne ya daha öncede adetimden 2 gün önce gelirdi ama ne bilim şimdi yerleşme lekelenmesimi yoksa adet içinmi bilmiyorum bugün kan testi için geç kaldım burada özel bir klinik falan yok hafta sonu falan tahlil yapabileceğim kafamı karıştıran dün gece yine test yaptım bu sefer başka markaydı diğerlerinden değişik acon marka ve ikinci silik çizgi yine vardı o yüzden bu lekelenmeyi adırt edemiyorum ne yapcam ben ya adet günümü beklemekten başka çare gözükmüyor ama o güne kadar iyice gerileceğim tamam olmazsa daha zamanı vardır elbet bir gün olacak ama hepiniz beni çok iyi anlarsınız böyle ortada kalmak aklının karışması çok kötü

merhaba canım bence bekle seni umutsuzlandırmak istemem ama bende ikinci çizgiyi gördüm önce senin gibi tek çıktı bende gidip yattım sonra çift olmuş hemen kan tahlili yaptırdım malesef negatif çıktı .inşallah ben yanılırım da sen hamile çıkarsın hayırlısı canım

milkshake seni hayalkırıklığına uğratmak istemiyorum ama gebelik testlerinin belirli bir geçerlilik süresi var o süreyi geçtiği zaman yanlış sonuç veriyor aynısı beni başımada geldi oradan bliyorum

bu arada ben 1,5 ay geçti hala regl olmadım 2 test yapmıştım ama çizgi çıkmadı bugünde sağ göğsüün ucu sızlyo yarın bürgün olurum heralde,ömrüm hep acabayla geçiyo

ben de bugün gece test yaptım ikinci çizgim silikti.ancak test biraz basitti
sabah bi daha yaptım bu sefer tek çizgiydi bu ne demek ya...

canim oncelikle insallah hamilesindir inan bunu yurekten isterim hayirlisiyla.Ama bu benimde basima birkac defa geldi yani adetten birkacgun once idarardan bakilan testler pek guvenilir olmuyor bi keresinde hele havalara ucmustum ikinci silik cizgi cikmisti ama iki gun sonra adet olmustum.Ama en guzeli umtsuz bekleyipte sonucun pozitif olmasi insallah seninde pozitif olur canim.

Evdeki testlere çok fazla güvenme canım 2 ay önce bendede oldu aynı şey kan testi yaptırdım negatif çıktı.Kan testinide hemen yaptırma,acele etme.Kaç günün geçti bilmiyorum ama 10-15 gün bekle.Ben 11,ci günde gitmiştim.Umarım benim yaşadığım hayal kırıklığını yaşamazsın.İnşallah hamilesindir Allah gönlüne göre versin...

ben de bugün gece test yaptım ikinci çizgim silikti.ancak test biraz basitti
sabah bi daha yaptım bu sefer tek çizgiydi bu ne demek ya...

Testlerin tarihleri var alırken gününün geçmemiş olmasına dikkat edin.Bir de sabah ki ilk idrarınızda testi yaparsanız daha sağlıklı sonuç alırsınız.

X