Gebeliğe Hazırlık Kızlar yumurtam büyüdü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Znpsrczeynep

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
756
350
44
Cuma 13mm olan yumurtam buun 19 mm olmus catlatma verdi doktor çok mutluyum çok iyi büyümüş dimi 3gunde valla çok mutluyum çok demekki klomen dozu artırma fark ediyormuş inşallah hamile kalirim 15 gün sora yazarım sonucu size ignemi olcam saatt 4de

Cuma 13mm olan yumurtam buun 19 mm olmus catlatma verdi doktor çok mutluyum çok iyi büyümüş dimi 3gunde valla çok mutluyum çok demekki klomen dozu artırma fark ediyormuş inşallah hamile kalirim 15 gün sora yazarım sonucu size ignemi olcam saatt 4de
Hayırlı haberlerini bekliyorum canım 😍

Ay insallah arkadaslar valla 15gun sonra test ver dedi doktor bakalim yazarım sonucu sizlere ama ben 10 gündür egzersize başlamıştım o yumurta kalitesini artirmis dedi doktorum

Ben program indirdim onu yapıyorum 10gundur ama simdi yapma bırak dedi catlatma yapıldı çünkü dun

İgne sonrasi dün yani 3.gunumde aşırı ağrım oldu kasiklarim belim böbreklerim bile agridi ama bugün 4. Gün iyiyim çok şükür sadece göğüs uclarim aciyo birde karnını.da siskinlik hissi var okadar 11gun sonra test vercem yazarım gelişmeleri

Bugin igne sonrasi 9zuncu gunum aşırı ağrılarım başladı gobek cevrem ve sağ tarafta rahimde birde 2gundir kabizlik basladi nabicam ben ya

X