Kizlarr acil yardima ihtiyacim var

yaz gulum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2016
20
0
28
Merhaba.Bende 6 gundur soyle birsey oldu idrara cikarken hafif aci vardi sonradan cok canim yanmaya basladi yanma hissi olustu ve idrarimi yaptiktan sonra 5-6 damla kan geliyodu.Ve sonradanda mesanem doluymus gibi hissediyordum ama az bisey idrara cikiyordum.boyle birsey yasayan varmi?vede esimle birliktelik yasarsam onada gecermi?su anda misir puskulu demleyip iciyorum pekde faydasi yok

Merhaba.Bende 6 gundur soyle birsey oldu idrara cikarken hafif aci vardi sonradan cok canim yanmaya basladi yanma hissi olustu ve idrarimi yaptiktan sonra 5-6 damla kan geliyodu.Ve sonradanda mesanem doluymus gibi hissediyordum ama az bisey idrara cikiyordum.boyle birsey yasayan varmi?vede esimle birliktelik yasarsam onada gecermi?su anda misir puskulu demleyip iciyorum pekde faydasi yok

Çabucak doktora gidin aynısı bende olmuştu
Yanma, sanki devamlı idrar var gibi wc gitme acı sızı
Aşırı derece de üşütmüşsünüz eritrosit ve lökosit değerleriniz yüksektir muhtemelen...

İdrar yolu enfeksiyonuna benziyor canım anlattıklarına göre tabi teşhisi doktor koyacaktır zaman kaybetmeden git

Sistit olmuşsun arkadaşım bol su iç ayaklarınıda üşütme 1-2 güne geçmezse doktora git sana antibiyotik vericek. ben yıllardır çekiyorum bunu . eşinden sana bulaşmış olabilir lütfen korunarak birlikte olun.. başka sorun varsa cvplarım geçmiş olsun

Çabucak doktora gidin aynısı bende olmuştu
Yanma, sanki devamlı idrar var gibi wc gitme acı sızı
Aşırı derece de üşütmüşsünüz eritrosit ve lökosit değerleriniz yüksektir muhtemelen...
Cok korkuyorum ben gebe kalmayi planlarken basima gelenlere bakin cok uzgunum

Peki sen iyilestinmi?ne demisti doktorun?

İyleştim tabiki yüksek derece idrar yolu enfeksiyonu iltihap dedi.
Bunun için size antibiyotik,ve sistik rahatsızlığınız için suda eriyen tozlardan verecektir.

Hatta fitil bunun için evde beklememenizi öneririm

Rahatsızlık gittikçe artar onu söyleyim
Yani istedğini kaynat yararsız fayda vermez.

Ha buarada eşine bulaşmaz tabiki de ama o halinle o işi yapmak zaten başlı başına cesaret işi !!!

BENCE DOKTORA gidin antibiyotik kullanın hatta bebek sahibi olmak istiyorsanız once bu sorununuzu çözün... çünkü iltihap düşük yaptırır... belkide gebesinizdir?

X