Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kızlarr yardımınıza ıhtıyacım var! Avr. Yakasında tavsıye edecenız moda evı/terzııı??

kamelyam1

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2014
49
5
34
Merhaba Kizlar,

Yine size kostum :) 8 ay sonra evleniyorum... Yurtdisinda yasiyorum, yazin Istanbul'a gelicem dugun alisverisi icin. Kina'ligimida Istanbul'da diktirmek istiyorum. Fakat tanidigim ve bildigim bir moda evi yok. Tabi gittigimde bulabilecegim semt'leri biliyorum ama cok zamanim yok... az kalacagim onun icin zamanimi butun gun gezerek harcamak istemiyorum.

Eger avrupa yakasinda onericeginiz guzel moda evi/terzi varsa kinalik/abiye vs. diken cok memnun olurum.

Simdiden tesekkurler
:KK3: :KK3:

KK'nin guzel hanimlari kimse yokmu cevap vericek :KK43:(

Istanbul - Avrupa yakasinda semt fark etmez... deneyimli tavsiye edebileceginiz moda ev'leri?
:KK5:

cnm modaevi olarak bilmiyorum ama genelde fatih gelinlikler için uygun yerler.orda güzel modaevleri bulabilirsin bi de nişantaşında.

hemen önereyim bir tane...
bağcılarda ziraat bankasının yanında sabiha moda evi...sabiha hanim...memnun kalırsın umarım ben çok memnun kalmıştım,fiyat olarakda,model olarakta

cnm modaevi olarak bilmiyorum ama genelde fatih gelinlikler için uygun yerler.orda güzel modaevleri bulabilirsin bi de nişantaşında.

Tsk ederimm cnm evt sanirim bende Istanbul'a geldigimde kesin Fatih'e ugricam cunku hepsi orda... ama gitmeden bi tane bulup telefonla gorusmek istiyorum cunku anca 2 hafta'lina gelebilicem. o 2 hafta icinde yapabilirlermi onu ogrenmem lazim.

X