Kızlarrr çok korkuğum rahim filmi tecrübem yazacağım demiştim baştan sona anlatım

hayat2828

🏡👨‍👩‍👦
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
4.602
1.575
37
Kızlar öncelikle saat gece on ikiden sonra hiç birsey yemedim .sabah gittik giriş yaptık daha sonra damar yolu açıldı sonra röntgen odasın a girdim damar yolu hiç acımadı çok kolay birseydi daha sonra doktorum anestezi uzmanı röntgen teknisyeni geldi .masaya yatttıö doktorum korkacak birey yok dedi.bacaklarımı felan açmadım sen uzan biz pozisyon vereceğiz dedi çünkü çok korkuyorum muayenede felan.sonra anestezi verildi hiç korktuğum gibi değildi uykum geldi uyudum uyandığım da bitmişti hiç ağrım olmadı kanama da az ama kalktığımda ilaç baya dökülmüştü kesinlikle yaptıracaklar korkmasın benim gibi

Konunu okumustm canim..iyi barii acimadigina sevindm insallah en kisa surede hamile kalirsn cnm bende bikacaya rahim filmi cektirmeyi dusunuyorm buarada hangi hastanede ve ne kadara cektridn anestezili

Konunu okumustm canim..iyi barii acimadigina sevindm insallah en kisa surede hamile kalirsn cnm bende bikacaya rahim filmi cektirmeyi dusunuyorm buarada hangi hastanede ve ne kadara cektridn anestezili
Gaziantep’te özel bir hastanede çekindim cnm 1250 lira toplam kesin çektirin bakın ben im iki tüp de kapalıymış bilmiyordum hiç

Evet açılmış ikisi de kapalıymış cnm damar yolu açma işlemi işlem esnası ve sonrası çok iyi geçti çok şükür kesinlikle çektirin derim ben eğer uzun süre hamile kalamıyorsanız
Nasil aciliyor acaba ya ne degisk bise insallah canim sanada rabbim hayirli evlat versn ins

Yok cnm kalmadım işte bu ay çatlatma iğnesi oldum ama enfeksiyon geçirdim baya ilaç kullandım acile gittim bir kaç gün sonra doktorun dediği bir iki günü de değerlendiremedik
Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun. Bir gelişme var mı acaba bnde çektirmeyi düşünüyorum ama devlette nasıl olacak bilmiyorum.

Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun. Bir gelişme var mı acaba bnde çektirmeyi düşünüyorum ama devlette nasıl olacak bilmiyorum.
Teşekkürler rahim filminden sonra deneme bir ay yaptık şimdi tüp bebeğe geçtik cnm kolay bir işlem gerçekten hiç korkma anestezili mi olacak

Teşekkürler rahim filminden sonra deneme bir ay yaptık şimdi tüp bebeğe geçtik cnm kolay bir işlem gerçekten hiç korkma anestezili mi olacak
Bnde pko var ay sonu doktora gideceğim ne diyecek bilmiyorum ama rahim ffilmiistedigimi söyleyeceğim. geçen ay soğan suyu içtim adetim 35. Gün geldi devam etsem mi Bilmiyorum. Birde yumurtlama takibi hiç yapmadım o testleri mi kullansam diyorum. Film işi bni strese sokacak gibi. Film çekinmek için ilişki, regl olmayla ilgili bi sürre var mı yani şart falan.

X