Kızlarrr evlilik fuarını kaçırmayınn!!!! 5 - 7 Şubat 2010

crayzz11

02.06.2012 Ve Evlendik...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
621
6
39
Merhaba kızlarrrr ben iki yıldır gidyorum umarım bu sene son olur :1rolleyes: cok güzel fikirler elde edyorsunz zaten kapıdan içeriyr girdiğiniz an kendinizi kaptryorsunuz :) zaten içeride promosyonlar ücretsiz bir çok dergi broşür vs toplam sanızınz var gelinlilcıler salonlar oteller aklınaz gelıck her sey bır arad toplanmıs istanbul ve antalyada olan kızlarımz sanslı diğer kızlar için üzgünüm :çok üzgünüm: ama günü birlik gelebilecek olanlar varsa süper olur kandırın sevgilinizi ya da nişanlınızzı baska bı yere gdecegınze orda gezın zaten giriş ücretsiz ben sabırsızlıkla bekliyorum haberiniz olsun istedim çok öpüyorum sizleriiiii umarım bi faydam olurr :içelim:

burdan davetyeı alabılrsınız

|| EVLİLİK DÜNYASI'10 ||

Evlilik Dünyası’10 Sunum

Türkiye’nin en büyük ve en görkemli evlilik hazırlıkları fuarı Evlilik Dünyası, 5 - 7 Şubat 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 8. kez düzenlenecek. Evlilik sektöründe faaliyet gösteren, konusunda önder 200 firmayı bir araya toplayan fuar, her yıl evliliğe adım atacak 33.000 çifte rehberlik ediyor.

Önümüzdeki yıl fuar yine birbirinden şık etkinliklere ev sahipliği yapacak. Her geçen yıl daha da büyüyen evlilik sektöründe fuarın; trendlerin çıkış noktası olması, yılın gelinlik modasının ilk görüldüğü yer olması, tüm sektörü bir araya toplayıp rekabet ve kaliteyi arttırması vazgeçilmez olmasını sağlıyor.

Evlilik hazırlığı yapan çiftler düğün mekânlarından ev dekorasyonuna, takı-pırlantadan davetiyeye, balayı seçeneklerinden düğün pastasına kadar birçok farklı alanda, tüm ihtiyaçlarına bu fuarda ulaşma şansı buluyor. Çiftlere ve ailelerine olduğu kadar sektöre de hizmet veren, firmalara ışık tutan fuar, sektörün daha verimli, çağdaş ve etkin bir sektör haline gelmesinde bir kez daha lokomotif rol üstlenecek.

Her yıl büyük bir heyecanla ve coşkuyla çalışmalarına başladığımız fuarımızın bu yılki konsepti “Geçmişten Günümüze İstanbul Gelinleri”… Bu büyük organizasyonun parçası olmak için şimdiden yerinizi ayırtın, Evlilik Dünyası 2010’da birlikte olabilmek dileğiyle.

Bu davetiyeler tek kişilik mi aceba??Ben de nişanlım ve kendim için aldım hemen bi davetiye:KK70:

aaaa süperr bi paylaşım bende alıcam hmn davetiyemi çok teşşekkürlerrr

Son düzenleme:
Gidebilirim ama işlerimi ayarlayabilirsem.Gitmeyi çok istiyorum olmadı gidenler bize anlatır :-)

giden yok sanırım.. bende bilet aldım 2 kişilik ama başka işler hallettik geç kaldık son günüü gidemedik..

kızlar cuma günü yani ilk gün gittim ben ama biraz lüks geldi yani orta kesime hitap eden çok bişi yoktu davetiyede koza vardı nikah şekerleri fena değildi bide 1-2 tane nişantasında olan dükkan vardı inanılmaz değişik tasarımları vardı kına ve nikah aksesuarları için benim için sadece onlar fikir oldu.
organizasyon firmaları,oteller ve lüks düğün mekanları vardı o nedenle oldukça pahalı buldum ben
belki uygun yerlerde vardır da tabi ben hepsiyle görüşmedim 1-2 tanesiyle görüştüm yemkeli düğünlerde 60-70€'dan bahsediyorlardı.

ben de gittim
bir kaç organizasyon firması ile görüştüm ama hiç biri fiyat veremedi.
istediklerinize göre değişir tamam biliyorum değişir de mesela bir masa yapmışlar onu söyleyin.
siz en iyisi gelin görüşelim . ben hepinizle nasıl görüşeyim tek tek.
bir tek bakırköyden miray diye bir kadın kişi başı 20 lira civarı dedi süslemeye, iç mimarmış, bilgisayarda çiziyorum falan dedi.
onun dışında pronovias vardı gelinlik fiyatı sordum.
benim begendigim bir kac model vardı hic birini getirmemisler ama getirdikleri 1200-2000 euro arası dediler.bir tane elie saabtan beenmistim onlar vakkoda satılıyormus 10000 euro dedi. hemen 2 tane ısmarladım :) araba alıyoruz sanki 10000 euro nedir.
pronuptia mı ne oyle bır yer vardı orası 20% indirim ceki verdi , fiyatları ortalama 2000 2500 liraymıs 4000e kadar da cıkanlar var dedi.
bir kac fotografcı ile konustum
850 lira ile 3000 lira arası farklı fiyatlar söyledir tüm gün cekim icin
nikah sekerlerinde filan öyle orjinal bi sey goremedim
gidip tahtakaleden malzeme alıp evde kendim yapıcam sanırım her zamanki gibi

X