Kizlarrr nolurrr yardimmmm

Kucukmavisiir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
16
9
Hanimlar iyi geceler
Bu kadar derdin arasinda bu da dert mi diyeceksiniz. Haklisiniz amaa ocaginiza dustum o_O

Ben size bastan bi anlatayim. Ben gecen sene mezun oldum uniden. Unideyken deli manyak asik oldugum ölüp bittigim
Ust sinifimdan bi cocuk vardi.
Ben bu cocukla taniscam diye az ugrasmadim. Ortak arkadas mi aramadim kuluplere mi katilmadim.
Sirf o okculuk kulubunde diye katildim alakam yok:rapci: cocugu goremeden bi kac denemeden sonra omzum cikmisti :eek: neyime benim okculuk.
Kendimi sakatladim bu ugurda :KK70:
Sosyal medya hesabina dadanayim dedim stalkerin dibine vururdum ama hic bi yerde yoktu. Bolum birincisiydi kutuphanede cok vakit geciriyo diye kutuphaneden cikmaz oldum. :KK70:
Velhasil kelam bu arkadas ben daha cesaretimi toplayip yanina gidemeden mezun oldu.
Nasil uzuldum anlatamam. Sonradan yurt disina ciktigini ogrendim.
Neyse ben de mezun oldum. Arada adina bakiyodum okuldakilerin arkadas listesinden bakiyodum ama yoktu umudum da kalmamisti derkennnnnn
Beni eklemis faceten.:deli: boyle oldum mutluluktan. Tabi hemen yazdim. Konustuk ettik baya ,oralari hizli geciyorum bi kez ortak arkadaslarla birlikte, bi kac kez de ikimizz bulustuk,cok guzeldi. :KK73:
Arkadasca oluyo tabi bunlar. Buna da sukur:dua: sukur sukur :dua:
Bu hafta ici beni guzel bir yerde aksam yemegine davet etti. Eriyorum hanimlar bildiginiz gibi degil :KK23:
Simdi diyeceksiniz ki dert bunun neresinde. Nolur kizmayin anlatmam lazimdi buraya kadar.

Ben kiyafetten giyimden kusamdan modadan hic anlamam. Kisin kazak kot bot yazik tisort kot converse uclusuyle hayatimi geciririm.:KK43: hayatimda topuklu ayakkabi giymis degilim. Dugunden dugune elbise giymisimdir. O kadar vahim durumum.:kızgın:
Simdiye kadar bulusmalarimizda elimden geldigince en iyi sekilde cikmaya calistim karsisinda ama normal gun icinde ozel bir seyler yapmadigimiz icin bu konudaki odunlugumu kamufle edebildim. Umarim yani insallah edebilmisimdir.
Kizlar aksam yemegi diyor,guzel bir mekan diyor. :KK23:
Yuh su yasa kadar hic mi ogrenemedin bir sey deseniz de sonuna kadar haklisiniz. (Yas 24)
Hic anlamiyorum gercekten. Guzel mekana aksam yemegine de kot kazak spor ayakkabiyla gidilmez heralde.
Dolabimda adam gibi bi elbisem yok, ne giymeli napmali ? Sac bas nasil olmali ?
Aldi beni bi panik,hayatimin en guzel gunu olabilir. Her turlu oneriye, elestiriye acigim. :KK28: avm avm gezmeye hazirim.:KK24:
Kknin guzel hatunlari su asik oduna bi yardim !!!!En Büyük KK:KK19:

Ne kadar güzel her şeyi yerli yerinde yapmış bir genç kadın. Mutluluğunu paylaşıyorum, umarım geleceğiniz de böyle mutlu olur.
Saçını makyajını abartma derim, maşa falan yaptır ne çok sade ne çok abartı olur. Makyajını da becerebiliyorsan kendin yap derim, ben bugüne kadar kuaföre yaptırdığım hiç bir makyajı suratımda tutamadım, silip kendim yapa yapa artık makyajın uzmanı oldum e malûm bir de bloggerlar da bu konuda insanın ufkunu bayağı bir genişletiyor. Yok hiç beceremem diyorsan da düzgün bir kuaförde uygun bir şeyler yatırabilirsin. Kıyafetin de dengeli olsun ne çok abartmış, heveslenmiş görün ne de hiç önemsememiş görün.
Makyaj ve kıyafet konusunda pinterestten fikir alabilirsin, çok hoş şeyler var sana ilham verebilir.
Şimdiden iyi eğlenceler, güzel şeylerin başlangıcı olur umarım.
Yemekten sonra yazmayı unutma. Merak ederiz :))

mangoya bakabilirsin çok fazla elbise seçeneği oluyor ve fiyatları da ucuz oluyor.
sakin ol :KK70: havalar kötü olduğu için şık bir topuklu bot giyebilirsin,stilettodadan daha rahat olur yürümesi
saçlarınıda düzleştirip makyajını tamamlayabilirsin. ya da tamamıyla kıyafetine göre.topla maşa yap balık sırtı ör hangisi uyuyorsa.

Bu çocuk seni nerden bulup eklemiş durduk yere mi o kısmı merak ettım .Hafif bir makyaj ,saçlar dalgalı yapabilirsin.Esmermisin sarısınmısın kumral? Ona göre seçim yap derim.<3

Çok tatlısın :)
Spor giyinen bir insansan o halde tarzindan çok uzaklaşmadan bakımlı ufak dokunuşlarla şıklığın olsun
Sacina maşa yapip parmaklarinla hafiff tariyarak doğal dalga yapabilirsin
Makyajinda gözlerini ön planda olsun
Sana fiziğine yakıştığna inandiğin modelde elbise seç kendinden çok uzaklaşma,rahat yürüyebilicen yüseklikte topuklu ayakkabı

En önemlisi kendin gibi ol acaba bundan sonrasi olucakmi kaygısı yaşamadan anın keyfini cıkar ilgini çok gösterme :KK51:
Çok heyecanlı olduğun belli oluyor:KK48:

Ay nasıl heyecanlı ilk zamanları mı hatırladım :) bence bir elbise ama abarrmadan sonra dön veya maşa hafif makyaj on numara beş yıldız olursun o kadar zamandan sonra nasıl olmuş bu iş sormadan kendimi alamıyorum sen birilerine söylemişmiydin ki onlarda seninkine çıtlatmışlar

X